İçeriğe geç

Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Algıların Arınması

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 431Kelime
  • 198Görüntülenme

Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Algıların Arınması

Bu çalışma ile ruhumuzun özü ile algılamamızı engelleyen algı alanımızda bulunan bizden başka insanlardan kopyaladığımız algıları arındıracağız.

Evrensel gerçekliği ancak ruhumuzun özü ile algılayabiliriz. Algıyı, beş duyu ile tanımlanan madde dünyasının enerji dilinin sezgilerle sentezlenip, zihin tarafından tanımlanarak kalp tarafından ortaya çıkarılmasını kapsayan bir olgu olarak ifade edebiliriz.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen gözlerimden arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen kulaklarımdan arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen burnumdan arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen dilimden arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen derimden arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen sezgilerimle bağlantılı etkileşimde olan fiziksel ve enerjisel olarak arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Niyetleri bir kere okumanız yeterli. Alanınızda temizlenmesi gereken her şey sizin yaşam frekansınıza uygun olarak alanınızda arınacaktır.

27.05.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰