• 4 ay önce
  • 2Dakika
  • 523Kelime
  • 375

Ego

Dün akşam yaptığımız Birlik Yolculuğu yanında meditasyon sonrası konuşmalarımızın çoğu ego üzerine oldu. En sonunda da spiritüel ego konusunu konuştuk. Spiritüel ego benim sevgi ilişkisi içinde olamadığım ego parçasıymış. Yayında bunu ifade etmiştim. Gece rüyamda da şahane deneyimler yaşadık 🙂 

Egomuz üç formdan ve bu üç formun altında çeşitli parçalardan oluşuyor. Bugün gün içinde yaptığım sorgulamadan bu parçaların sayısının oldukça fazla olduğunu fark ettim. Her insanda egonun tüm parçaları ortaya çıkmayabiliyor. Bu zamana kadar yazdığım yazılarda eril ego, dişil ego, çocuk ego, şeytani ego parçalarının bilgileri ortaya çıkmış. Dün akşam da spiritüel egonun kapısını araladık.

Egomuzun tekamülü yedi aşamada tamamlanıyor. Bu konuyu da zihinsel olarak bilmiyorum. Daha önce aktarılan bir mesajdaki bilgiyi paylaştığım yazıya da buradan ulaşabilirsiniz. 

Egonun dönüşüm yolculuğunda tespit ettiğinin parça için şu soruları sorarak, ait olduğu formu bulup, ona göre çalışma yapabilirsiniz.

“Bu bulduğum parça eril egoma ait bir parça mı?”

“Bu bulduğum parça dişil egoma ait bir parça mı?”

“Bu bulduğum parça çocuk egoma ait bir parça mı?”

Bu sorulardan ikisine ya da üçüne birden evet cevabı aldınızsa bu ilahi gerçek değildir. Ya egonuz ya da alanınızda olan bir bilinç size oyun oynuyordur. O zaman dilerseniz şu yazıdaki niyeti okuyabilirsiniz.

Hayatınızdaki insanlarla bir araya geldiğinizde fiziksel ya da enerjisel bir çatışma hissettiğinizde içinizden şunu tekrarlayabilirsiniz “Şu an iletişimde olduğum insanın egosunu görüyorum. Egosundaki üç forma ve onun tüm parçalarına ilahi yasalara göre duymam gereken saygıyı duyuyorum. İlahi adalet görevlilerini alana ilahi yasalara göre davet ediyorum.” bunu ifade ettiğinizde sizin ya da karşı tarafın egosu savaşmadan ilahi yasalara göre olması gereken iletişim olacaktır. Burada illa ki bütün iletişimin sevgide olacağı yanılsamasına düşmeyin lütfen. 

Başka insanların alanını veya egosunu taciz etmeyin lütfen. İlla o insanla ilgili her şeyi bilmek zorunda değilsiniz. Bu denge ile ilahi olanı bilme ya da bilmeden dengede olmaya niyet edin.

Hala ego parçanız aktifse, egonuzun her parçasını önce ışık boyutuna taşıyıp daha sonra da onun nefse dönüşümüne sevgi ile rehberlik edebilirsiniz. Sevgi boyutunda olmak istiyorsanız ya da AŞK olmak istiyorsanız egonuzu geride bırakamazsınız ❤️

16.04.2022

You may also like