İçeriğe geç

Başmelek Sandolfon’un 12.12 Enerjisi Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 499Kelime
  • 198Görüntülenme

Başmelek Sandolfon’un 12.12 Enerjisi Mesajı

Sevgili Dostlar Merhaba

Size Cennetin frekansını getiriyorum. Bu frekansı yaşamınıza uyumlamama izin verebilirsiniz.

21.12.2012 süresi ile birlikte insanlık yoğun enerjilerle arındırılıyor. Bu arınmanın amacı ruhsal planınıza en uygun şekilde uyumlanmanız. Dünya gezegeninde varlık sürdürmek istediğiniz için bu kadar yoğun enerjilere maruz kalıyorsunuz.

Tüm melekler ve ruhsal varlıklar sizlere hizmet ediyor. Bazı ruhsal varlık grupları ancak kişinin çağrı talebi ile onun yanında varlık sürdürebilir. Ben de çağırdığınız zaman yanınızda olan bir varlığım.

İçsel uyumunuzu evrensel bağlantınızı kaybettiğiniz her an beni yanınıza çağırabilirsiniz. Beni yanınıza çağırdığınız zaman içinizde huzur ve uyum ortaya çıkmaya başlar. Yoğun arınma ve tamamlanma süreçlerinizde sizlerle olmak benim için büyük bir onur ve keyif olacaktır.

12.12 Enerjisinin Önemine Gelelim.

Bu enerji kapısı dünyasal lineer zaman aralığında sizlerin tamamlamanız gereken yaşam dersleriniz için fırsatlar sunar size. Her yeni yıl döngünüz size yeni kapılar ve yeni realitelerin potansiyellerini getirir. O kapıları açıp girmek ve o potansiyel realiteyi dünyasal gerçeklik yapmak sizin seçim ve eylemlerinizle ortaya çıkar. 2019 yılı bir çok ruhsal görevli için görev kodlarını aktive edecekleri kapıların potansiyeli ile birlikte dünyanıza geliyor. 12.12 Enerjisi henüz bu potansiyellerinize hazır değilseniz sizi o potansiyellerinize yaklaştıran enerjileri hayatınıza dahil ediyor. Bu armağanları almak ya da almamak hepsi tamamen sizin seçiminizde. Görevini alan ya da almayan her insana bizim sevgimiz aynı olur. Sizin seçimlerinize göre ruhsal varlıklar sizlere destek olur. Sadece “tüm ruhsal varlıklar alanımı terk edin” niyetini yapan insanlara yaptığı seçime saygı gösterip ruhsal varlıklar geriye çekilir. Kişi talep etmeden yeniden kişinin alanına ruhsal varlığın dahil olması emrini Yaratıcı verdiği zaman ruhsal varlık ya da varlıklar kişinin yaşam planına dahil olur. Siz istemediğiniz sürece asla yalnız bırakılmazsınız. Eğer ruhsal olarak Yaratıcı’dan talep ettiğiniz bedenlenmeden önce talepleriniz varsa o talepler doğrultusunda yine Yaratıcı sizi yalnız bırakmaz.

Bugün kendinize zaman ayırın ve biz ruhsal varlıklarla bağlantı kurun. Kendi içinizden nasıl geliyorsa bizimle bağlantı kurun. Bizimle bağlantıya geçmek için bir ritüele ya da yönteme ihtiyacınız yok. Sadece kalbinize odaklanın ve Meleklerinizi alanınıza çağırın. 12.12 Enerji çalışmasında ismimi zikrederseniz büyük bir onurla sizlerle çalışabilirim.

Evrenin Uyum ve Harmonisini Kalplerinize Bırakıyorum.

12.12.2018

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin