İçeriğe geç

Yaşamda ve Rüyada Kendini Koruma

Spread the love
  • 3 ay önce
  • 3Dakika
  • 849Kelime
  • 522Görüntülenme

Yaşamda ve Rüyada Kendini Koruma

Kendi yaşam deneyimlerimden ve danışanlardan gelen bildirimler sonucu dua ya da enerji korumasının hala bulunduğumuz dünya boyutu için önemli olduğunu gözlemliyorum.

Varoluştaki tüm parçalar Birlik Boyutuna ulaşacağız. Ancak bu boyuta erişene kadar çeşitli yollardan ve deneyimlerden geçeceğiz. Korunma alanımızı güçlü kılarsak daha dengeli bir süreç içinde yol alırız. 

Yazacağım her şeyi yaşamımda önce kendim yaşadım. “Aman ya ne olacak enerji alanı kişiyi korur muymuş” söylemlerini söyleyen biriydim. Daha sonra enerji korumasını yaptıkça çok rahatladığımı fark ettim. Günlük hayatımı sürerken sabah yataktayken bilincim devreye girdiği anda enerji korumamı yapma alışkanlığını kazanmıştım. Gece yatarken dua ya da enerji ile kendimi koruma alışkanlığı edinmemişken bir gece karabasanın ziyaretine maruz kaldım. Hiç hoş bir ziyaret değildi. Rüyamda ailemin arkadaşlarımın yanına gidip onlardan zorla bana dua okumalarını istiyordum ama hiç kimse oralı olmuyordu. Ben de dua okuyamıyordum. Nasıl bir güç oldu bilmiyorum rüyamda kelimeyi şehadet getirmeye başladım. Her tekrarlama beni rahatlatıyordu. En son hiçbir etki kalmadığında çok rahatlamıştım. Rüyamda yaşadığım şey o enerji alanımdayken tonlarca suyun basıncına maruz kalıyor gibiydim. Kelimeyi şehadet getirdikçe o basınç hafifliyordu. O rüyadan sonra gece yatarken çok uykum gelip “aman boş ver” iç sesimi duysam bile kendimi korumaya almadan uyumama alışkanlığını edindim.

Rüya meditasyonu kaydını yaparken birçok vizyon gördüm kayıt esnasında ve rüya boyutunda kişinin enerji alanın çok kirlendiğini gördüm. Bu kirlenmenin temel nedeni kişinin kendi kişilik özelliği oluyor. Kişiyi bir ev olarak tanımlarsak kişiliğindeki her negatif alanda bu kişinin evinde açtığı yeni pencere ve kapılar. Bu kapılar ve pencereler otomatik. Kişi evine bir öfke penceresi açmış, o gün yaşadıklarından dolayı çok öfkelenmiş. Her öfke o camın biraz daha açılmasına neden oluyor. Cam son noktasına kadar açılmış ve öfkesini dönüştürecek hiçbir şey yapmamış. Gece yatarken dua ya da enerji ile de koruma yapmadıysa o öfke camından öfke frekans bandında yaşayan enerjisel alan bu evin içine gelmeye başlıyor. Rüyalar kaotik bir hale dönüşüyor. Ertesi gün uyandığında bir huzursuzluk hali kişide olabiliyor.

Bunları yaşamak istemiyorsanız kendinizi bilinç düzeyinde arındırın, gündüz ve gece korumanızı yapın.

Güne Başlarken

“Kalbimi ilahi sevgiye açıyorum. Sevginin beni korumaya almasına izin veriyorum. Sevgi korumamın her an her koşulda sürekli aktif olmasını seçiyorum. Bulunduğum şartlar ne olursa olsun karşılaştığım her insanla sadece sevgi paylaşmayı seçiyorum. Onun her seçimine saygı duyuyorum onun da benim seçimlerime saygı duymasını seçiyorum. Benden ortaya çıkan tüm negatifliğinde anda alanımdan kaynağa gitmesini seçiyorum.”

Gün İçinde Herhangi Bir Olumsuzluk Yaşanırsa

“Şu an bu deneyimi yaşamamın %100 sorumlusu benim. Bunları yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Yaşamıma mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha.” Bunları söyleyecek zamanınız yoksa içinizden “aloha”ya da “indigo” kelimelerini geçirebilirsiniz.

Gece Yatmadan Önce

Şu ana kadar yaşadığım tüm negatifliği alanımdan kaynağa gönderiyorum. Yerine bana uygun kaynağın ilahi ışık şifasının akmasına izin veriyorum. Sevgi boyutu koruyucularının her boyutta beni, evimi ilahi izinli olduğum kadarıyla ailemi ve sevdiklerimi korumaya almasını talep ediyorum.”

Bu kısa çalışmaları yaptıkça yaşamınızda rahatlamayı fark edersiniz.

Benden size dolunay armağanı.

24.10.2018

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_