İçeriğe geç

Başmelek Uriel’le Güneş Tutulması Çalışması

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 707Kelime
  • 172Görüntülenme

Başmelek Uriel’le Güneş Tutulması Çalışması

Güneş tutulması, Ay’ın yörünge hareketi sırasında Dünya ile Güneş arasına girmesi ve dolayısıyla Ay’ın Güneş’i kısmen ya da tümüyle örtmesi sonucunda gözlemlenen doğa olayıdır. Tutulmanın olması için Ay’ın yeni ay evresinde olması ve Dünya’ya göre Güneş ile kavuşum halinde olması, yani yörünge düzleminin Dünya’nın Güneş çevresindeki yörünge düzlemi ile çakışması gerekir. Bir yıl içinde Ay, Dünya çevresinde yaklaşık on iki kez dönmesine karşın, Ay’ın yörünge düzlemi ile Dünya’nın yörünge düzlemi arasında beş derece kadar bir açı olması sonucu, Ay her defasında Güneş’in tam önünden geçmez ve dolayısıyla bu çakışma seyrek olarak oluşur. Bu yüzden, yılda iki ile beş arasında güneş tutulması gözlemlenir. 

Vikipedia’da güneş tutulmasının tanımını yukarıda aktardım. Astroljik açıdan da tutulmalar yaklaşık altı ayı etkileyen güçlü bir enerji alanı oluşturuyor.

Enerjisel olarak da güneşin olağan döngüsünün değişiminden kaynaklı solar pleksusa (üçüncü çakraya) yoğun enerji akışı gerçekleştiren bir enerji portalı. Bu enerji akışının ilk dönüştürmeye yöneldiği parça insanın egosu. Egonun saklamaya çalıştığı alanlarını görünür kılan bir enerji alanı. 

Güneş tutulması sonrasındaki bir hafta içinde kendinizi gözlemlediğinizde sizi en çok mutsuz eden alan ruhsal çalışmalarda önceliğinizi belirlemenizde size rehber olabilir.

Başmelek Uriel’le Çalışma

Sezgisel olarak bu çalışmanın Başmelek Uriel’le yapılmasının enerjisel olarak daha uygun olduğunu hissettim.

Güneş tutulmasının olduğu gün kendi kendinize kalacağınız bir zamanda bu çalışmayı yapabilirsiniz. Gün geçtiğinde ya da önceki günlerde çalışma yapılması enerjisel olarak uygun değil.

Başmelek Uriel lütfen şu an benimle ol.

Varoluşumdan beri benimle olan ve artık evren frekansı ile uyumsuz olan bu alanın egomdaki yansımasını daha kolay ve keyifli şifalandırmam için bana rehber ol.

Egomda görmezden geldiğim her alanı benim anlayacağım şekilde görünür kıl. Şimdi senin şifana kendimi açıyorum.

Güneş tutulmasının dünyasal ve ruhsal yaşamıma yansımasının daha pozitif olması için var olan dirençlerimin hepsini sana teslim ediyorum. 

Artık bağışlamam ilahi olarak uygun olan kendim dahil tüm yaratılmışı bağışlamayı kabul ediyorum; bağışlanma talep etmem gereken her yaratılmıştan da af diliyorum. Lütfen bu alanı ilahi olarak şifalandır.

Kendi içimdeki karmaşadan dolayı Yaratıcı ile iletişimde olduğumu net olarak fark etmem için bana yardım et.

Varolduğum ilk andan şu ana kadar yaptığım pozitif ve negatif her şeyin sorumluluğunu alıyorum. Bilerek ya da bilmeyerek yaptığım ve evrensel planı karanlık odağına çektiğim her an için Yaratıcı’dan bağışlanma talep ediyorum. Bağışlanmamın Yaratıcı katına hızlıca ulaşması için bana destek ol.

Şu andan itibaren insan olma sorumluluğumun bilincinde, saygısında ve onurunda yaşam sürmeyi seçiyorum. Işığı unutup dengemi kaybettiğim her an ışığınla bana yol göster.

Bu niyeti okuduktan sonra otururken ya da yatarken gözlerinizi kapatıp, nefesinize odaklanın. İçinizi daraltan tüm olumsuz duyguları, hisleri ya da aklınızı karıştıran tüm olumsuz düşünce ve anıları Başmelek Uriel’e teslim edin. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözlerinizi açabilirsiniz.

25.12.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin 

          

Sosyal medyadan takip edebileceğiniz kanallar; Facebook Helios Yaşam Merkezi, Facebook Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Instagram Helios Yaşam Merkezi, Instagram Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Linkedin Helios Yaşam Merkezi, Youtube Yasemin Derya Metin