İçeriğe geç

Kendin Ol

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 290Kelime
  • 87Görüntülenme

Mavi Melek

Bu melek özünüzdeki bilgeliği ortaya çıkarmayı sizlere hatırlatmam için bana geldi.
Bize söyleyemek istedikleri:

* Güzel varlıklar her biriniz eşsizsiniz. Lütfen bu eşsizliğinizi hatırlayın.

* Her biriniz tek başına her şeyi yapabilecek güçtesiniz.

* Yolunuzu belirleyin ve yardımlar isteyin, atmanız gereken adımları cesaretle atın. Cesur olmak; yapmanız gerekenleri yeteri kadar kontrol edip sonrasında Yaratana güvenip adım atmaktır.

* Başarı ya da başarısızlık yoktur deneyimlerle büyümek vardır.

* Özünüzün ışığını açtığınız anda etrafınızda bir çok ışık ortaya çıkacaktır. Diğer ışıkları görebilmeniz için kendi ışığınızı açmanız şarttır.

* Neşe ve güven oyun alanında sizi ilerletecek iki rehberdir.

* Her biriniz evrenin yaratılış enerjisine sahipsiniz bu enerji mühürlü olarak DNA’nızda bulunmaktadır. Bunu aktive ettikten sonra özgür olursunuz. Yaşamanız için gereken her şey sizdedir. Dışsal beklentiler sizi yavaşlatır ve hatta durdurur. Evren hareket halindedir durağan olan varlık bu sistemden yeterince beslenemez. Evrensel hıza geçiş yaptığınızda her şeyin çok kolay olduğunu fark edeceksiniz.

* Yaşam size verilen hediyedir. Bu hediyeye minnet duyun ve şükredin bu duyguya geçtiğiniz anda varacağınız bir yer ya da bir son olmadığını anlarsınız ve anda olarak yaşamın sihrine girersiniz.
Ben kim miyim? İçinizdeki özden bir parçayım. Size sevgi dolu bir mesaj sunmak için geldim. Bu mesajı içsel olarak hissettiyseniz bu enerjiyi kabul edin. İsimlerden özgürleşin. Enerjiyi okuyun

18.01.2016

Mesajı Alan: Yasemin Derya Metin

Etiketler: