İçeriğe geç

Fransa’nın Ahı – Karmik Adalet

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 700Kelime
  • 163Görüntülenme

Fransa’nın Ahı – Karmik Adalet

Hayatta her ne olursa olsun bir ülke, sistem, toplum, ırk veya birey her kime ne yaparsak ilahi gerçeklikteki adalet yerine gelene kadar döngü sürer.

Benim Fransa ile karmam bu yaşamda 2005 yılı sonrasında haberlerde çıkan Fransız ürünlerinin boykot edilmesine katılımımla başladı. Marketlerde alacağım ürünleri inceleyip bildiğim kadarıyla Fransa ile bağlantısı olan ürünlerin yerine ikame ürünleri alarak başlamıştı. Kimya sektöründe satın alma yaparken aldığımız minimum 100 kilogram olan ürünlerle zaten benim yıllık alış veriş bedelinin ödendiğini fark edince bu protestodan vazgeçmiştim. Fiziksel eylemi durdurdum ama enerjisel alanı kapatacak şifa çalışmasını yapmamışım.

2011 yılında tatilde Fransa turu yapmak için araştırmalar yapmıştım. Tur tarihi yakın olduğundan vizede problem çıkar diye gitmekten vazgeçtiğimi sanmıştım. Bugün anladım ki Fransa beni kabul etmemiş. Venüs retrosu muhteşem bir şekilde işliyor benim hayatımda.

Yurtdışında yaptığım bir çalışmanın Western Union’dan ödemesini sistemsel olan bir durumdan dolayı tanımsıza geçtiği için alamıyordum. Tahmin edin bakalım bu ödeme hangi ülkeden geliyordu. Tabi ki Fransa. Yeniden gönderilmesine rağmen bankanın internet sitesine giremedim. Hemen karmik bağ şifası yaptım. Kendi kendime ‘paranın kolay kazanılmasını herkese hatırlatırken ben hala zor kazanıldığını mı düşünüyorum’ dedim. Çözmem gereken neyse ortaya çıksın niyetini yaptım.

Bugün bir arkadaşla sohbet ederken iş hayatından konuşmaya başladık sonra konu benim yukarıda paylaştığım hikayeye gelince ‘aaaa şimdi anladım ben neden bu ödemeyi bu kadar sorunlu aldığımı’ farkındalığı açığa çıktı.

Karmik bağ şifası yaptığım için kalmış başka bir konu da bir arkadaşımın önerdiği 2011 yapımı Cafe de Flore (Ruh Eşim) filmi ile oldu. Eş zamanlılığı fark ettiniz mi? Her şehrin kendine özel enerjisi var Paris’in de enerjisi aşk. Paris’in isim hikayesine de bakacak olursak ruhsal aldığım biliş ve dünyasal bilginin örtüştüğünü görürüz.

Bazı ünlü araştırmacılara göre, Parisiilerin adı Mısır Tanrıçası İsis’ten gelmektedir. Çünkü Paris bölgesinde Tanrıça İsis’e adanmış birçok tapınak ya da Eski Mısır dilinde “per Isis” bulunmaktaydı.

Mısır Mitolojisinde Tanrıça İsis, Yunan Mitolojisinde Afrodit, Roma Mitolojisi’nde de Venüs’ü temsil eder. Bu bilgilerde Yasemin’in yaptığı bir eylemin aşk ile ilgili blokajlar yaşamasına da neden olduğunu fark ettirir.

Venüs retrosu ile ilgili astrologların yaptığı yorumda para ve ilişkilerle ilgili her ne varsa karşımıza çıkacağını yazmışlardı. Bende kendi kendime yarattığım karmayı fark etmiş oldum.

Haydi bakalım hep birlikte ülkeler, milletler ve ırklarla ilgili yarattığımız karmayı temizleyelim.

  • Kundalini Reiki İle “bilerek ya da bilmeyerek bu yaşam ya da geçmiş yaşamlarımda ortaya çıkardığım ülke, millet ve ırkla ilgili her türlü karmamın şifalanması” reiki
  • Ho’oponopono İle “yaptığım her şeyin %100 sorumluluğunu alıyorum. Bilerek ya da bilmeyerek bu yaşam ya da geçmiş yaşamlarımda ortaya çıkardığım ülke, millet ve ırkla ilgili her türlü karmamın şifalanmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.”

Yeni aya hayatımdaki dileklerimi gerçekleştirmemin önündeki engelleri ortaya çıkardığı için teşekkür ediyorum. Var oluş harika bir düzende işliyor.

09.10.2018