İçeriğe geç

Reklam Yoluyla Gelmiş Bilinçaltı Programlarının Arındırılması

 • 3 yıl önce
 • 5Dakika
 • 1307Kelime
 • 217Görüntülenme

Reklam Yoluyla Gelmiş Bilinçaltı Programlarının Arındırılması

Reklamlar aracılığıyla çok etkilendiğimi bilsem de derin bir çalışma yapmamıştım. Onun yerine maruz kalmaktan kaçınıyordum. Reklamların beni çok etkilediğini yaklaşık iki ay önce yeniden televizyon izlemeye başladıktan bir süre sonra fark ettim. Uzun bir süre sonra bilgi yarışmaları nedeniyle televizyon izlemeye başladım. Yarışmayı izlerken de bir şekilde sponsor nedeniyle, video aracılığıyla ya da görüntülü reklamlara maruz kalıyoruz. Bu maruziyetle birlikte abur cubur yeme hissi ortaya çıktığını fark ettim. Sonra çocukluk dönemimi hatırladım. Derslerimi televizyon karşısında çalışırdım ve çok da abur cubur yerdim. Bu eşleştirmeyi yıllar sonra yapabildim.

Youtube kanalımdaki videolarda atlamalı videolu reklam konusunda çok karmaşamız oldu. Daha önce ortak çekim yaptığım kanalda videoların olması nedeniyle çok tepki olunca dijital platform reklamları ile ilgili beni karıştıran alanı temizlemiştim. Yasemin Derya Metin Youtube kanalımda sadece görüntülü reklam uygulamasını açmıştım. Video reklam alanını şimdilik kullanmıyorum. Reklamlarla ilgili olarak da kanalda çıkan reklamların enerjisinin video alanına dahil olmaması için koruma yapmıştım.

Bugün sosyal medyada aşağıdaki paylaşımı yaparken reklam alanında arınma ve korunmayı yeterli düzeyde yapmadığımı fark ettim.

Bir film ya da diziyi enerjisel düzeyde çok çalışma yaparak izliyorum.
İzlediğim konuya göre değişken enerji çalışmaları yapsam da tüm film/dizi ekibi, setin nakliye ve yeme ihtiyacı gibi sürece hizmet etmiş herkesle mutlaka çalışma yapıyorum.
Geçen hafta sinema sektöründe sadece ses efektleri yapan Foley sanatçıları olduğunu öğrenince hemen izlediğim film/dizi alanındaki olan etkileştiğim insanlarla da çalışma yaptım.
Bugün de şunu fark ettim. Senaryoda ilham alınmış gerçek hayatta yaşayan filmle ya da dizi ile dolaylı bağı olan insanlarla çalışma yapmamıştım. Artık çalışma alanı bir halka daha genişleyecek. Bu kişilerde arınma alanına dahil olmuş olacak
Yazıyı yazarken çekilen reklamlarla ilgili hiç çalışma yapmadığımı fark ettim. Asıl bilinçaltına direkt müdahale reklamlarla daha derin oluyor. Bu da kendi kendime verdiğim ödev bu konu ile ilgili en kısa zamanda bir arınma yazısı yazayım.

Yazacağım arınma cümlelerini eğer koşulsuz sevgi enerjisi ile arındırmayı tercih etmiyorsanız; dilediğiniz enerji ile kullanabilirsiniz.

Yazılı Reklam Yoluyla Gelen Bilinçaltı Programlarının Arınması

 • Bilerek ya da bilmeyerek her kimi manipüle ettiysem. Bununla ilgili kendi sorumluluğumu alıyorum, ilahi olarak şifalandırmam gereken her insanın alanına koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum
 • Yazılı reklam aracılığıyla bilinçaltımın programlanmasına neden olan varoluşumdaki ilahi olarak arınması gereken her şeyi arındırması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.
 • Bu zamana kadar yazılı reklam aracılığıyla bilinçaltıma dahil olmuş artık bana hizmet etmeyen her programı kolayca arındırması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.
 • Şu andan itibaren yazılı reklam aracılığıyla gerçekleşecek programların alanıma dahil olmaması için koşulsuz sevgi enerjisi ile alanımı ilahi olarak hak ettiğim sürece korumaya alıyorum. (Siz eğer bir insanı kandırırsanız o zaman bu enerji alanınızda koruma yapmaya devam edemez.)

Videolu Reklam Yoluyla Gelen Bilinçaltı Programlarının Arınması

 • Videolu reklam aracılığıyla bilinçaltımın programlanmasına neden olan varoluşumdaki ilahi olarak arınması gereken her şeyi arındırması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.
 • Videolarda kullanılan tekniklerle bilinçaltımın programlanmasına izin verdiğim her iznimi iptal ediyorum. Bu izinler sonucu ilahi olarak varoluşumdan şimdi arınması gereken her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini çok boyutlu olarak varoluşuma yönlendiriyorum.
 • Herhangi bir ekran aracılığıyla reklamların videodaki yüksek ses alanı ile bu sektör içindeki insanların beni dolaylı yoldan taciz etmesine izin verdiğim tüm izinleri iptal ediyorum. Direkt ya da dolaylı alanıma dahil olmuş her kişi ve insan ile karmik alanımı arındırması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.
 • Kendi yaşam felsefemden videolu reklamlar aracılığıyla vazgeçtiğim her seçimimi iptal ediyorum. Özgür irade alanımı şifalandırıp dengelemesi için koşulsuz sevgi enerjisini özgür irade alanıma yönlendiriyorum.
 • Şu andan itibaren videolu reklam aracılığıyla gerçekleşecek programların alanıma dahil olmaması için koşulsuz sevgi enerjisi ile alanımı ilahi olarak hak ettiğim sürece korumaya alıyorum. (Siz eğer bir insanı kandırırsanız o zaman bu enerji alanınızda koruma yapmaya devam edemez.)

Sesli Reklam Yoluyla Gelen Bilinçaltı Programlarının Arınması

 • Sesli reklam aracılığıyla bilinçaltımın programlanmasına neden olan varoluşumdaki ilahi olarak arınması gereken her şeyi arındırması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.
 • Bu zamana kadar maruz kaldığım herhangi bir alandaki sesli reklamların manipülatif etkisi alanında direkt ya da dolayı olarak etkileştiğim tüm insanlar ve kişilerle var olan karmik alanımı arındırması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.
 • Uyku esnasında maruz kaldığım sesli reklamların enerjisinin alfa, teta ve delta beyin dalgalarımın alanından arınması için koşulsuz sevgi enerjisini zihin alanıma yönlendiriyorum.
 • Herhangi bir insanın ya da kişinin konuşması esnasında maruz kaldığım farkında olduğum ya da olmadığım sesli reklam programlarının bilinçaltımdan arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini alanıma yönlendiriyorum.
 • Şu andan itibaren sesli reklam aracılığıyla gerçekleşecek programların alanıma dahil olmaması için koşulsuz sevgi enerjisi ile alanımı ilahi olarak hak ettiğim sürece korumaya alıyorum. (Siz eğer bir insanı kandırırsanız o zaman bu enerji alanınızda koruma yapmaya devam edemez.)

Diğer Reklamlar Yoluyla Gelen Bilinçaltı Programlarının Arınması

 • Herhangi bir şekilde zihnen bilmediğim diğer reklam bilinçaltı programlarından alanıma dahil olmuş her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yaşam planıma yönlendiriyorum.
 • Kollektif bilinçte bulunan reklamla bilinçaltı programlarından özgürleşmem için beni etkileyen kollektif bilinci arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini kollektif bilince yönlendiriyorum.
 • İnsanlık planında var olan manipülasyon ve hükme programlarından beni etkileyen alanları ilahi olarak arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini insanlık planına yönlendiriyorum.

Yaptığınız iş nedeniyle herhangi bir şekilde reklam yaparsanız da “yaptığım reklamın alanı koşulsuz sevgi ile korumaya alınsın” niyetini yaparsanız da kişiler manipüle edilmeden ürün ya da hizmetiniz ihtiyacı olan insanlara bilinir olur.

24.12.2020