• 3 sene önce
  • 4Dakika
  • 1028Kelime
  • 95

Dengede İnsan Olma Hali

Bu yazıyı kendi ile yüzleşme cesaretinde olanlar için yazıyorum. Lütfen hazır olanlar okusun.

Bu yaşamı ruhsal olarak bizim için gerekli olan öğretilere göre programlayıp dünyaya geldik. Bu program gereği kendimize genetik düzeyde ya da anlaşma düzeyinde çeşitli alanları dahil etmeliydik.

Ruhsal uyanış gerçekleştikten sonra bu alanlardan arındırılması gerekenler arındırılmalı, dönüştürülmesi gerekenler dönüştürülmeli ve sisteme teslim edilmesi gerekenler teslim edilmeli.

Bu adımların hepsinin başlayabilmesi için görme ve kabullenme sürecinin tamamlanması gerekiyor.

Çalışma

“Şu an bende olan tekamülsüz, karanlık, absolute, negatif, nötr, pozitif ve aydınlık her şeyimi olduğu haliyle görmeyi seçiyorum.”

Elinize bir kağıt kalem alın ve aklınıza gelen kişilik özelliklerinizin hepsini dürüstçe yazın. Bütün özelliklerinizi yazıp bitirdikten sonra,

“Ruhsal rehberim ve Başmelek Mikail lütfen şu an benim alanımda olun. Bu özelliklerimle ilgili tüm sorumluluğumu alıyorum. Benim sorumluluğumun ötesindeki her şey için sizden yardım talep ediyorum. İlahi plan gereği size teslim etmem gereken her şeyi teslim ediyorum. Ben de kalması gereken her parçamın gerçekliğini kabullenmeyi seçiyorum.”

Birkaç gün kendinizi gözlemleyin. Bu zamanda ruhsal varlıkların ilahi olarak hak ettiğiniz şifayı yaşamınıza akıtmak için gerekli olan süre. Kendi yaşamınızın yeniden dengelenmesi için gereken süre. Bazen sadece olanı olduğu ile kabullenmek şifa için yeterlidir. Bu niyet sizin çalışmadan çözümleyeceğiniz alanları arındıran bir süreç olacak.

Birkaç gün sonra yazacaklarımı sağ ve sol eliniz kalbinizin üzerinde olacak şekilde kendi duyacağınız sesle okuyun.

“Kendi insan gerçekliğimin bu zamana kadar idrakinde değildim. Şu anda idrak seviyem sadece Yaratıcı’nın izin verdiği kadar. Bunun bilincindeyim. Her şeyi bildiğimi iddia etmiyorum. Bilmediğim alanlar için de şifa talep ediyorum.

Bende olan bu zamana kadar farkında olmadığım tekamülsüzlerle ilgili her şeyden özür diliyorum. Var oluş için gerekli olduğunuzu biliyorum. Sizi ötekileştirdiğim için lütfen beni affedin. Benimle birlikte şu andan itibaren yol almayı seçiyorsanız; bir tekamül yolu seçmelisiniz. Tekamül yolunu seçen her parçama rehberlik etmeyi kabul ediyorum. Tekamül yolu seçmeyen parçalarımla ilgili tüm süreci Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Kendi içimde bir ve bütün olmayı seçiyorum.

Bende olan bu zamana kadar farkında olmadığım ya da görmezden geldiğim karanlıkla ilgili özür dilemem gereken her şeyden özür diliyorum. Yaratıcı’nın izin verdiği şekilde kendi karanlığımı sevmeyi ve onu aydınlatmayı seçiyorum.

Bende olan bu zamana kadar farkında olmadığım ya da görmezden geldiğim absolute ile ilgili özür dilemem gereken her şeyden özür diliyorum. Yaratıcı’nın izin verdiği şekilde kendi absolute parçamı sevmeyi ve onu aydınlatmayı seçiyorum.

Bende olan bu zamana kadar farkında olmadığım ya da görmezden geldiğim negatifle ilgili özür dilemem gereken her şeyden özür diliyorum. Yaratıcı’nın izin verdiği şekilde kendi negatifimi sevmeyi ve onu aydınlatmayı seçiyorum.

Bende olan bu zamana kadar farkında olmadığım ya da görmezden geldiğim nötrle ilgili özür dilemem gereken her şeyden özür diliyorum. Nötürüm ile dengede olmayı ve onu aydınlatmayı seçiyorum.

Bende olan pozitif ile ilgili kendimi var oluştan ayrıştıracak şekilde ilahi olmayan şekilde yüceltmeden dolayı tüm var oluştan özür diliyorum. Pozitifin ve var oluştaki diğer her şeyin gerekli olduğunu algılamayı ve pozitifimle ilahi dengede olmayı seçiyorum.

Bende olan aydınlıkla ilgili ilahi yasaların ve ilahi gerçeklerin dışında oluşturduğum her türlü dengesizlik için Yaratıcı’dan ve tüm yaratılmışlardan özür diliyorum. Bu var oluştaki Yaratıcı’nın bana öğrettiği gibi tekamülsüzleri, karanlığı, absoluteyi, negatifi, nötürü, pozitifi ve aydınlığı onurlandırıyorum. Yaratıcı’nın bana izin verdiği şekilde o var oluş formlarının ferkansına uygun olarak tekamülsüzleri, karanlığı, absoluteyi, negatifi, nötürü, pozitifi ve aydınlığı sevmem gerektiği gibi sevmeyi seçiyorum. Her parça ile bir ve bütün olduğumu idrak etmeyi, anlamayı, algılamayı ve hissetmeyi seçiyorum. Bu sürecimde Yaratıcı’nın beni korumasını talep ediyorum. Yaratıcı ile ayrı olduğum tüm yaşamlarımın Yaratıcı’nın ışığı ve nuru ile hak ettiğim şekilde şifalandırılmasına izin veriyorum. Öğrenme ve gelişme sürecimdeki af ve bağışlanma talep etmem gereken her an için af ve bağışlanma talep ediyorum. İnanç ve imanımı güçlendirmek için aydınlık varlıklardan rehberlik talep ediyorum.”

Bu niyeti dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Kalbiniz ne kadar istiyorsa okuyun. Dilerseniz kendi sesinizle kaydedip dinleyebilirsiniz. Yazıda evrensel biliş frekansı da aktif olarak bulunuyor. İnsan olarak kendi içimizde yapmış olduğumuz yanlış eşleştirmeleri de ilahi gerçekliğe dönüştüren bir frekans bulunuyor.

Eğer tekamül yolunuzu seçmediyseniz kendiniz için en uygun yolu kalben hissedin ve seçin. Bu ruhsal sürecinizi değiştirir ve kolaylaştırır. Her yol son noktada bire ulaşacak. Ben sadece pozitif ve aydınlık tekamül yolu için rehberlik yapmakla görevliyim. Kendi görev alanım doğrultusunda daha önceki pozitif ya da aydınlık tekamül yolu için yazdığım yazıyı ve çalışmaları yapabilirsiniz. Dilerseniz önceki yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

28.08.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

You may also like