İçeriğe geç

4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 646Kelime
  • 125

4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

AŞK boyutundan Kaos boyutuna hizmet etmek için gelmiş her ruhun, beklediği program devreye girdi. Bu yeni program ile birlikte bulunduğumuz evrende artık AŞKın saflığı hüküm sürmeye başlayacak. Kaos boyutunu korumaya çalışan yaratılmışlar için son başlamış oldu. Kaosu boyutunu durdurmak yerine AŞK olmayı seçenler elbette hak ettikleri bir AŞK yolculuğu varsa bu yolculuğa çıkabilecekler.

Bir grup yaratılmış Işık boyutunun yaşam enerjisini Yaratıcı ile eşleştirmişler ve Işık onlar için Yaratıcı olmuş. Bu gruba, bu bilgi Lucifer aracılığıyla sunulmuş. Siz de varoluşunuzun herhangi bir anında Işık’a taptıysanız ya da birilerini tapınmaya zorladıysanız şu niyetle bu programın iptalini talep edebilirsiniz. “Bilerek ya da bilmeyerek Işık’a taptığım; herhangi bir yaratılmışı Işık’a tapınmaya zorladığım tüm anlar için her şeyi yoktan var eden, var olanı yok eden Yüce Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum. Yaratıcı yerine koyduğum ışıktan da özür diliyorum. Onun alanına yönlendirdiğim ışığın öz gerçeği olmayan her şeyi de Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Benim bildiğimin ötesindeki her şeyi bilen Yüce Yaratıcım beni şefkat ve merhametinle kucakla.”

Bu niyet Kaos Boyutuna tutunmaktan sizi özgürleştirecektir.

Bu yolculuğun sizin için olabildiğince keyifli olması, size bağlı. İlk yapacağınız şey korkularınızla yüzleşmek olmalı. O korkularınızla yüzleşip, onları ile sevgi ile kucaklayın. Sizin bu kucaklamanızla ya korku sevgiye dönüşür ya da sizin hayatınızdan ayrılır gider. Bu güzel yolculuğu gölgeleyecek tek şey sahip olduğunuz korkular. Korkulara tutunmazsanız AŞK o korkuları alır götürür.

Bugüne kadar kurduğunuz hayallerin hepsini Yaratıcı’ya teslim edin. Yeniden hayallerinizi AŞKla kurun. Eski hayallerinizdeki çoğu şey AŞKla uyuşmayan programlar barındırıyordu. Şimdi hayallerinizi AŞKın saflığı ile kurun.

Saflaşma Niyeti

“Var olduğum andan bu ana kadar, etkileşimde olan her şeye teşekkür ediyorum. Her yaratılmış ve her yaratıkla olan iletişim anımda benden çıkmış ya da benim vesile olduğum AŞK olmayan her şeyi AŞKın şifasına teslim ediyorum.”

Bu niyet ilk şifanın başlangıcına vesile olacaktır. Bundan sonrası da bizim insan olarak eylemlerimizi art niyetle mi yoksa saf niyetle başlatmamıza göre değişecek. Saf niyetle başladığımız her şeye AŞKın şifası akarken; art niyetle başladığımız her şeyde açılmış olan AŞK şifasını durduracak. Saf niyet musluğu açarken; art niyet musluğu kapatacak.

Bu tutulma ile birlikte gerçekleşen değişim bu evren yaratıldığından beri olmayan bir değişim. Hep birlikte AŞKın ilk programlarını deneyimleyeceğiz. Bence çok heyecanlı. Bu ilk olma hali nedeniyle geçmiş yaşamlarımızda öğrendiğimiz bilgi ile ilerlersek zorlanırız. Geçmiş yaşam kayıtlarımızın enerjisinden özgürleşmeye niyet edebiliriz. Geçmiş yaşam şifasında yapılacak en yüce davranış o yaşamda AŞK olmayan her şeyin AŞKa dönüşmesine niyet etmek olur.

AŞK OLsun…

04.12.2021