İçeriğe geç

Sadece Seni Sana Çağırıyorum

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 876Kelime
  • 128Görüntülenme

Sadece Seni Sana Çağırıyorum

Her insanın ruhsal planı kendine özgü. Bu özgünlükten dolayı da hiç kimse aynı çözüm yolu ya da çalışma şekli ile aynı çözüme ulaşamaz. Bu özgünlükten dolayı her insan bir başkasının var oluşunu göremez.

İlahi plan çok mükemmel bir şekilde planlanmış ve mükemmel bir şekilde korunuyor. Bu planı hiç bir yaratılmış bozamaz. 

Siz istediğiniz için ya da sizi şifalandıran istediği için istediğiniz istediğiniz anda olmaz. Sadece hak ettiğiniz kadarı size sunulur.

Dönüşüm bir yolculuktur. Bu yolculukta her şeyi yapan sizsiniz. Kendinizi fark etmeniz adına sizlere o kadar çok dünyasal boyutta ve ruhsal boyutta çağrı yapıyorum. Ancak bir çoğunuz hala bunların farkında olmayıp; hoca ve öğreticilerin size söylediklerini içinizdeki bilgeden üstün görüyorsunuz. Ya kendinizi durduruyor ya da geriletiyorsunuz.

Ne bana ne de başka bir insana bağlı olmayın. Sizi dönüştürecek doğru yöntemleri kalbinizle seçin. Bazı yöntemlerin içinde kişiyi enerjisel ya da zihin düzeyinde manipüle edip kendi kazancı için başkalarının özgür iradelerini önemsemeyen insanlar var. Bu insanlara sorduğunuz sorulardan sonra aslında ruhunuzla hiç uyumlu olmayan bir araç sizin yaşam planınıza girmiş olur. 

Kendinize inanın ve kendinize güvenin. Kendi yolunuzu bir Allah bir de siz tam olarak görebilirsiniz.

İçsel Uyum

Kendinize inanırken de her parçanızla uyum içinde olmalısınız; yoksa kendi kendinizi manipüle edersiniz. Kendi içinizdeki uyumu kontrol ederken;

Ruh ve zihin uyumu

Ruh ve beden uyumu

Ruh ve ego uyumu

Ruh ve kalp uyumu

Ruh ve yüksek benlik uyumu

Zihin ve beden uyumu

Zihin ve ego uyumu

Zihin ve kalp uyumu

Zihin ve yüksek benlik uyumu

Beden ve ego uyumu

Beden ve kalp uyumu

Beden ve yüksek benlik uyumu

Ego ve kalp uyumu

Ego ve yüksek benlik uyumu

Kalp ve yüksek benlik uyumu

Her birini tek tek kontrol edin. Uyumsuz olan her parçayı sizin için en doğru yöntemle çalışma yapıp uyumlu hale getirin.

Duygu ve Hislerin Dönüşümü

Kendi bildiğim yöntemlerle ilgili çalışmalara arzu ederseniz tekrar bakabilirsiniz; kullandığınız yöntemlere uyarlayabiliryorsanız uyarlayarak kendinize yeni bir alan da yaratabilirsiniz. Duygularla ilgili çalışma için buraya tıklayabilirsiniz. Hislerle ilgili çalışmaya için de buraya tıklayabilirsiniz.

Düşüncelerin Dönüşümü

Düşünceleri tespit edebilmenin en kolay yolu konuşmalarınızı analiz etmek olur. Bunu da telefonunuzla yapabilirsiniz. Telefonunuzun ses kayıt programını açın ve siz konuşurken bir kaç saat sizi kaydetmesine izin verin. Sonra oturun kendinizi analiz ederek dinleyin. Olumsuz kelimelerden en çok neleri kullanıyorsunuz, yalan söylüyor musunuz, dedikodu yapıyor musunuz, birilerini kırmamak için söylemek istediklerinizi çarpıtıyor musunuz, konuşma esnasında karşı tarafa hükmedip onu yok mu sayıyorsunuz, ya da tersi durum karşı taraf mı size hükmediyor, sürekli şikayet mi ediyorsunuz, sürekli söyleniyor musunuz, küfrediyor musunuz? Bunlar benim aklıma gelenler kendinizi dinledikçe kendinizi daha net görürsünüz. Söylemiş olduğunuz bu sözler de sizin kendi düşünce yapınızda neleri değiştirmeniz gerektiğini fark ettirir. Fark edip bir yöntemle bunu değiştirmeye odaklanmalısınız. Bu durum da zihnen anda olmadığınız her an beyin eski düşünce alışkanlığına geçer. Bilinçaltınıza yeni kaydı oluşturmak için 7, 11, 17, 21 gün kendinizi disipline etmelisiniz.

Davranışların Dönüşümü

Tüm çalışmaları yaptıktan sonra davranışlarınızdan hala olumsuz olanlar varsa onları değiştirmelisiniz. Bunlardan öncelikli kontrol edeceğiniz davranışlarınız olabilir;

Hayatınızdaki insanlar size ne yapmış olursa olsun onları affettiniz mi?

Kendinizi ve hayatınızdaki diğer insanları yargılamayı bıraktınız mı?

Egonuzun ya da nefsinizin sizi yönetmesinden özgürleşip bencil ve kibirli davranışlar sergilemeyi bıraktınız mı?

Hırslı davranışlarınızdan özgürleştiniz mi?

Kurban bilincinizi besleyen alışkanlıklarınızdan özgürleştiniz mi?

Maktul ya da mağdur rolü içinde olduğunuz davranışlarınızdan özgürleştiniz mi?

İlgi görmek veya sevilmek için yaptığınız davranışları bıraktınız mı?

Her “hayır” cevabını verdiğiniz konu için yine size uygun yöntemle arınma yapabilirsiniz.

Düşünce, duygu, his ve davranış her biri bir diğerini tetikler. Herhangi birinde yaptığınız iyileştirme diğerinin otomatik dönüşümüne neden olur. Bu kadar uzun çalışmadan da hızlıca dönüşüm sağlamanız mümkün. Ben sadece tüm aşamaları size hatırlatıyorum.

Her şey sende başlar ve sen de biter onun için seni sana yeni bir bakış açısıyla bakman için çağırıyorum.

13.12.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: