İçeriğe geç

Bağımlılık Maddeleri ve Meditasyon Alanı

  • 3 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1696Kelime
  • 930Görüntülenme

Bağımlılık Maddeleri ve Meditasyon Alanı

2020 yılına girdiğimizden beri sık sık kollektif bilinç alanına gidiyorum ve çok fazla çalışma yapıyorum. Oldukça yorucu olan bu çalışmaları yaparken de hep Yaratıcı’dan yardım ve kolaylık talep ediyorum.

Bu sabah yine kollektif bilinçten alanıma dahil olmuş enerjileri temizlerken aslında kollektif bilinçten kendi sorumlululuğumda olmayan alana dahil olma nedenimi fark edince işte bu yazı ortaya çıktı.

Yıllarca empat olduğumu bilmeden yaşam sürdüğümü hep ifade ediyorum. İşte bu bağlantı da o dönemlerde kurulan bir bağlantı. 2003 yılı sonrası alkol içmediğimi ifade ettiğimde alkol içen insanlardan gelen enerjisel “sen bağnaz mısın?” baskısından kurtulmak için sosyal ortama girdiğimde ne içebilirim arayışına girdiğim bir dönem oldu. İçebilecek alkollü içecek bulmak için bir yudum ya da bir bardak içtiğim içecekler oldu. İşte o dönem de alkolle ben bir anlaşma imzalamışım ve ona dilediği çöpü alanıma atma iznini vermişim. Son alkollü içkiyi 2013 yılında Ege – Akdeniz Turundaki Şirince ziyaretinde şarap tadımında içmiştim. Ona rağmen anlaşmamız devam ediyormuş.

25 Şubat 2020 tarihinde artık hayatında özgür iradesi ile alkol kullanmayı tercih edenlerle ücretli çalışma yapmayacaksın mesajını aldıktan sonra tüm etkinliklere de bunu yazmaya başladım.

Bunun nedenini de şimdi anlıyorum. 25 Şubat tarihine kadar alkolle enerjisel bağım daha güçlü olduğu için alkol kullanan insanlara çalışma yapabilecek bir ortak alanımız bulunuyordu. O tarihten sonra benim alanımdaki alkol frekansı ilahi olarak benim o insanlarla etkileşime girmem için uygun halin ötesine geçmişti.

Alkolle anlaşmayı iptal etmediğim için de alkolün enerji alanındaki kollektif bilinci sürekli olarak temizlemem gerekiyordu. Bu sabah anlaşmayı iptal ettim. Onun içinde bu yazıyı yazabiliyorum. 

Bu zamana kadar hiç alkol kullanmamış benim meditasyonlarımı yapan kişiler de rahat olsunlar. Benim alanımdan herhangi bir katılımcıya benim sorumlu olduğum alanda bulunan hiç bir enerji alanı onların alanına dahil olmuyor. Ben aracıyım deme nedenim de bu. Enerjiler alanınızda kaynaktan geldiği şekli ile saf olarak sizi şifalandırıyor.

Hayatınızda bir yudum dahi olsa alkollü içecek içtiyseniz ve şu an hayatınızda artık alkollü içecek içmeyi özgür iradenizle bıraktıysanız şu niyeti yapabilirsiniz; “şu an alanıma alkolle yaptığım anlaşmayı ilahi olarak iptal etme ve beni arındırma izni olan aydınlık varlıkları alanıma davet ediyorum. İnsan olarak sorumluluğumun ötesindeki her arınma için benim alanımda olan Aydınlık Varlıklardan ilahi desteği talep ediyorum. Özgür irademle alkolle ve onun alanındaki enerjiler ve varlıklarla tüm anlaşmalarımın iptalini seçiyorum. Tüm bağ ve bağlantıların da varoluşumdan arındırılmasını talep ediyorum. Alkollü içecekleri bedenime almamayı seçiyorum. Gittiğim ortam alkol tüketilen bir yer ise ya da alkol tüketen insanlarla bir araya geldiğimde de alanımın ilahi olarak korunmasını talep ediyorum. Özgür iradesi ile alkol tüketen her insanın seçimine saygı duyuyorum. Onun bulunduğu enerji alanının bana müdahele etmesine iznim yok.”

Ben niyet sonrası tövbe de ettim. Arzu ederseniz siz de tövbe edebilirsiniz.

Herhangi bir nedenle alkollü içki aldığınızda bu yapmış olduğunuz anlaşma iptali artık sizin için geçerli olmuyor.

25 Şubat’tan sonra açtığım her etkinlikte yaşadığımız alkol karmaşası da bu yazı ile netleşmiş oldu.

Meditasyonlardaki Enerji Alanı

Gelelim meditasyonlarda enerjinin nasıl alanımızı arındırdığına.

Bağımlılık maddesi uyuşturucu, alkol, sigara ve davranışsal bağımlılıkların seks, alışveriş, internet, aşırı yeme gibi her birinin bağlantılı olduğu enerji alanları var. Kişi meditasyon yaptığında önce bu enerjiler kişinin alanından arındırılıyor. Bu enerjilerin yoğunluğuna göre bu enerjilerin arınma süresi herkes için değişken oluyor.

Kişinin bağımlı olduğu madde ya da davranış ne kadar çoksa o kadar karmaşık enerji kişinin alanında bulunmuş oluyor. Ne kadar uzun süre bağımlıysa o kadar enerjiler tabakalaşmış oluyor.

Bu enerjiler temizlendikten sonra kişinin kendi varoluş enerjisindeki onu sıkıştıran konu neyse meditasyon zamanında kalan zaman onun bağlantılı olduğu alanları arındırıyor. 

Eğer herhangi bir bağımlılığınız bu yaşamda olduysa her yaptığınız meditasyonda önce o bağımlılık alanınızdaki enerjiler arındırılıyor, sonra sizin enerjiniz arındırılmaya ya da şifalandırılmaya başlanıyor. Şu an o bağımlılık maddelerini kullanmıyorsanız bile yukarıdaki niyeti diğer tüm bağımlılık maddeleri için yaparak alanınızı kapatabilirsiniz.

Benim hayatımda iki bağımlı olduğum madde var birisi albeni çikolata, diğeri de filtre kahve. Sürekli grup meditasyon çalışmalarında eğer Yaratıcı’dan katılımcının yaşamıyla ilgili talep alanı açıldığında hep bu alışkanlıklarımdan özgürleşmek istiyordum. Ruhsal rehberlerim de her talebimde özellikle kahve ile ilgili olarak “kahveye bu kadar tepkisel olma, kahve ile seni dengeliyoruz” mesajını veriyorlardı. Ben de ne denilmek istendiğini zihinsel olarak anlamasam da kendimi yargılamamaya başladım.

Hayatımızın insan, madde ya da davranış bağımlılıkları ile herhangi bir bağımlı ilişkimiz olmadan özgürce yaşamımızı sürdürmek isteyenler şu çalışmayı yapabilir.

“Benim frekansımla uyumlu olan aydınlık varlıklar şimdi lütfen alanıma gelin. Şu an bu arınma esnasında ve yaşam yolumda ihtiyacım olan anlarda da her an yanımda olun. Ben bir insan olarak kendi yaşamımdaki sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kendi sorumlu olduğum alanlarda ilahi kolaylığında hak ettiğim şekilde hayatımda olmasını seçiyorum.

Son nefesimi verinceye kadar hayatımda olan her insanla özgürce saygı ve sevgi çerçevesinde ilişki içinde olmayı seçiyorum. Bağımlı olduğum insan ilişki alanımı lütfen yaşam frekansıma uygun olarak sevgi ile şifalandırın. Beni ve bağımlı olduğum her insanı özgür kılın. Bana bağımlı olan her insanı da benden özgür kılın. İlahi olarak her birimiz neyi hak ediyorsak hak ettiğimiz özgürlük alanı hak ettiğimiz kolaylıkla ilahi yasalara göre var olsun.

Hayatım boyunca yiyecek ya da içecek herhangi bir şeye bağımlı olmadan, bedenimin ihtiyacı olan sağlıklı yiyecek ve içecekleri bedenimin ihtiyacına uygun olarak onları tüketirken zevk alarak dengeli olarak tüketmem için bana rehberlik edin. Hücresel düzeyde yediğim içtiğim bedenime zarar veren maddelerle olan hücresel bağları da şifalandırın. Bu zamana kadar bedenime aldığım ve bedenim için toksik olan her gıda ve içeceğin enerjisini ve madde formunu bedenimden sağlıklı ve neşeli bir şekilde arındırın. Yoksunluk sendromu çekmeden beni o maddelerden özgür kılın. Bedenime toksik olan yiyecek ve içecekler için de onları tüketmeden bana farkındalık verin. Zorunlu olarak tüketmem gereken bedenimle uyumsuz ya da bedenimi hasta edebilecek yiyecek ve içecekleri tükettiğimde de lütfen onların alanına koruma oluşturun, sağlıklı ve kolay bir şekilde bedenimden arındırın. 

Yaşamımı herhangi bir davranışa bağımlı olmadan sürdürmeyi seçiyorum. Her davranışım benim ruhsal planıma, insanlık planına ve dünya planına hizmet edecek saflıkta olsun. Bu saflık alanında olmayan davranışlarımdan ve alışkanlıklarımdan özgürleşmem için benim anlayacağım şekilde bana kolayca farkındalık kazandırın. Bırakmam gereken davranışsal bağımlılıklarım için bana rehberlik edin ve yardımcı olun. Hayatımdaki her davranışın ilahi olarak dengede olmasını seçiyorum. Varoluştaki her şey birbiri ile ne kadar girişken olsa da her şeyde kolaylık boyutunu da olduğunu biliyorum. Davranışlarımla ilgili kolaylık boyutunun yaşamım boyunca benimle olmasını seçiyorum.

Niyeti bir kere okuduğunuzda enerji alanınızda aktif olacaktır. Sadece zihinsel olarak kendinize bir şeyleri hatırlatmak isterseniz tekrarlayabilirsiniz.

Daha önce bağımlılıklarla ilgili yazdığım yazıların linkini de ekliyorum, dilerseniz yazıların üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Halüsinatif Maddelerle İlgili Bilgi ve Arınma

Bağımlılıklarla İlgili Bilgi ve Arınma

Bağımlılık Maddelerinin Ruhsallığa Etkisi

Bu yazıdan sonra herhangi bir madde ya da davranıştan özgürleşmek istediğinizde lütfen yargısal olmayın ve en önemlisi de savaşmayın. Evinize gelen çok sevdiğiniz bir misafiri yolcu eder gibi onu sevgi ve teşekkürle yolcu edip, hoşça kal deyin.

Özgür günler bizimle olsun.

12.07.2020