İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Karma Şifası Yüz Yüze ve Uzaktan

Mart 16, 2019 @ 15:00 - 18:00

100TL

Çalışma Detayları

Yaşamınızda istediklerinizi ortaya çıkaramama nedenlerinizden birisi de karmik alan olabilir. Popüler tanımıyla regresyon terapisi veya geçmiş yaşam çalışmasının tek tek yaşamlara inilmeden daha geniş alanda blokajlarınızın şifalanacağı grup çalışması.

Karmik Alan: Bizim bu yaşamda özgürce yaşamamız için arındırmamız gereken bize ait, ailemize ait ya da ruhsal ailemize ait alanların her birinin toplamı.

Bu Çalışmayla Şifalanacak Konular

  • Dünya ve dünyada yaşayan yaşam formlarını olumsuz etkilen sizin ruhunuzdan kaynaklı alanların şifalanması.
  • Bireysel olarak şu an yaşamınızda olan karma dengelemeniz gereken insanlarla ilahi olarak şifalanması gereken alanın şifalanması.
  • Bu dünyada dünyasal ve ruhsal olarak ışık potansiyelinizi tam olarak yaşamınızı engelleyen şu an yaşayan ya da vefat etmiş insanlarla olan izinli olduğunuz alanların şifalanması.
  • Fiziksel aileniz ya da ruhsal ailenizin karmasından sizin dönüştürmeniz gereken karmik alanların şifalanması.

Çalışma esnasında hem kullandığım enerjilerle hem de ruhsal varlıklarla gerçekleşecek çok yönlü bir karma temizliği yapılmış olacak.

Bu çalışma sonrasında katılımcıların kendi hayatını yeniden programlama sorumluluğu tamamen katılımcının sorumluluğundadır. Eski davranış ve düşünce biçimlerinizi yaşamınızda sürdürmeye devam edecekseniz bu şifa çalışması sizleri sadece geçici rahatlatacak bir enerji alanı barındırır. Yaşamınızın değişmesi için sizin kendinizi değiştirmeniz gerekiyor.

Uzaktan Katılım:
Whatsapp grubunda katılımcılara niyet gönderilecek. Niyeti okuduktan sonra çalışma zamanında siz kendi yaşamınızda yapmanız gerekenleri yapmaya devam edebilirsiniz. Ses kaydını çalışma sonrasında grup mesajı ile katılımcılara ileteceğim. Kaydı bir kere meditatif olarak dinlemeniz yeterli olacaktır. Bu çalışma sonrasında hayatınızda fark ettiğiniz her blokajın şifalanması niyeti ile çalışmayı dinleyip şifalanabilirsiniz. Her dinleme yeni bir alanı şifalandıracak enerjiyi barındırıyor.

Kayıt İçin Whatsapp Mesaj Yolu ile iletişime geçebilirsiniz. 0505 801 38 79

Yüz yüze katılım İçin sınırlı sayıda yerimiz var. Uzaktan katılım için sayı sınırlaması bulunmuyor.

Ücret: 100 TL

Detaylar

Tarih:
Mart 16, 2019
Saat:
15:00 - 18:00
Ücret:
100TL

Mekan

Barış Mah. Sakarya Cad. Kır Sok. Uyumevler A2 Blok K:5 D:12 Beylikdüzü İstanbul
Barış Mah. Sakarya Cad. Kır Sok. Uyumevler A2 Blok K:5 D:12 Beylikdüzü
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar