İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli AŞK Şifacılarıyla Yaşam Şifası

Haziran 20, 2020 @ 19:00 - Haziran 22, 2020 @ 20:00

150TL

Ücretli AŞK Şifacılarıyla Yaşam Şifası

Ön Bilgilendirme

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

İçerik

21 Haziran yaz gündönümü ve güneş tutulmasının güçlü enerjileri ile yaşamınızda sevgi odağında olmayan deneyimlerin ilahi olarak şifalanması çalışması.
 
Yaşam içindeki zorlayıcı deneyimler kişinin frekansının yükselmesini ya da dengede kalmasını zorlaştırabiliyor. Bu çalışmada hayatınızda artık dönüşmesini istediğiniz konulara odaklanarak varoluşunuzdaki sevgi olmayan yaşamların şifalanmasının alanı açılacak. Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi bu çalışmada da açılan şifa alanı kişiye Yaratıcı’nın izin verdiği kadar olacaktır.
 
Çalışma alanında açılan şifa alanı, kişinin yaşamı boyunca kişi kendi yaşam sorumluluğunu aldıkça aktif olacak bir alan.
 
Grubun çalışma alanı ve kişinin niyetleri ile alan değişken olacaktır. Lütfen kaydınızı yaptırmadan önce hayatınızdaki değişmesini istediğiniz konuları çalışma süresince sizinle olacak temiz bir kağıda yazın. Listeniz tamamlandığında kaydınızı yaptırmak için iletişime geçin. Bu yazma işlemi ile kendi sorumluluğunuzu almış oluyorsunuz.
 

Çalışma Şekli

20.06.2020 19:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapamıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
 

ÖNEMLİ NOT:

* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.
 
Ücret: 150 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.
 

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 20, 2020 @ 19:00
Bitiş:
Haziran 22, 2020 @ 20:00
Ücret:
150TL
Etkinlik Kategori: