İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Ay Tutulması Dolunayında Başmelek Zadkiel’le Gölgelerinizi Arındırma Çalışması

Temmuz 15, 2019 @ 08:00 - 17:00

Tarih: 16 Temmuz 21:00 – 17 Temmuz 09:00

Türkiye Saati ile ile 16 Temmuz 21:43 – 17 Temmuz 03:18 gerçekleşecek parçalı ay tutulması ve 17 Temmuz 2019 00:38’de gerçekleşen dolunayın güçlü enerjileri ile birleşen bu enerji alanında artık sizin ruhsal planınıza uymayan kişilik alanınızı sizin verdiğiniz izin kadar şifalandıran bir çalışma.

Başmelek Zadkiel’in Mesajı

Sizleri özününüzün ışığı ile selamlıyorum,

Dünyada yaşam döngünüzü zorlaştıran planlarla yaşıyorsunuz. Tüm melekler sizleri hayranlıkla izliyor. Sizin artık özgürleşmeniz gereken zamanlarda sizlere el uzatıp yaşadıklarınızın acısını sizlerden temizlemek için hayatınıza geliyoruz.

Yaşamınız için gerekli deneyimleri elde etmek için kişiliğinizde olması gereken gölge ve karanlık alanlarınız var. Bu alanların deneyimi bitenleri sizden arındıracağımız bir çalışma yapacağız sizlere.

Yaşamınızı nasıl yöneteceğinizi öğreneceğiniz çalışmaları sizlere aktaracağım. Tek bir dönüşüm prosedürü yok. Hepiniz çok özelsiniz. Size özel arındırma gerçekleştireceğimiz bir çalışma olacak. Haklısınız tüm gizeminizi tanımadığınız bir insana açmak sizi tedirgin ediyor. Gizemlerinizdeki utançları dönüştüreceğiz bu çalışma ile.

Siz ne zaman isterseniz ışık olmak için biz de size o zaman yardımcı oluruz.

KİMLER KATILMAMALI
ÖZEL İLGİ, ALINGANLIK VE KIRILGANLIKTAN BİLİNÇALTI DÜZEYDE BESLENMEKTEN VAZGEÇMEYİ SEÇMEYENLER.

Kimler Katılmalı
Aşağıdaki koşullara kalben evet diyenler.

ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
*Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.

Katılımcının Sorumluluğu:
Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.

Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?

Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?

Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?

Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?

Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?

Çalışma İçeriği:
Çalışma Whatsapp grup mesajı ile gerçekleşecek. Gece yatmadan dinleyeceğiniz ses kaydını size ileteceğim, yatarken bu kaydı dinlemeniz yeterli olacak. Ertesi gün Başmelek Zadkiel’in ilettiği mesajı ileteceğim. Bu mesajla kendi yaşam döngünüz içinde ne yapmanız gerektiğini programlayabileceksiniz.

Çalışma enerjisi 16 Temmuz 21:00 itibariyle başlayacak. Katılımcılar ses kaydını istediği zamanda dinleyebilir. 17 Temmuz 09:00’a kadar enerji alanda aktif olmaya devam edecek.

Ücret: 80 TL

Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecek.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Tarih:
Temmuz 15, 2019
Saat:
08:00 - 17:00
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik