İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Başmelek Azrail’le Eskiden Yeniye Geçiş

Ocak 9, 2020 @ 20:00 - Ocak 11, 2020 @ 20:00

100TL
Ay tutulması enerjisi ile birlikte son on yıllık döngünün enerjisel tortularını da şifalandıracağımız çalışma…
 
2000 yılı öncesinde var olan eski enerji insanlığa bir çok deneyim kazandırdı. Yeni enerji insanları eski enerjiden arındırmak için her insanın frekansına uygun olarak onu arındırıyor. Bu arındırma uyanışını gerçekleştirmemiş ruhlar için çok uygun bir frekans alanında çalışıyor.
 
Uyanışını gerçekleştirmiş bireyler ise artık eski enerjiden tamamen kendini arındırması gerekiyor. 2019 yılı insanlığa yeni enerjiye uyum için enerjisel olarak oldukça fazla fırsatlar sundu. Bu enerjileri her zaman olduğu gibi herkes eşit şekilde kullanamadı. Bu çalışmada kalben ve zihnen değişim isteyen ancak hala eski enerjiden kendini tamamen özgürleştirememişlere başlangıç şifa alanını açıyor.
 
2020 daha derin arınma gerçekleştirecek enerjiler barındırıyor. Bu enerjilerin yaşamımızda daha uyumlu olması bizim yaşamımızdaki eski enerjilerden özgürleşmemizle alakalı. Bu çalışma ile o alanı da dengeleyeceğimiz bir şifa alanı yaşamımıza dahil olmuş olacak.
 
Ruhsal yükselişte enerjiler çok farklı çalışıyor. Siz kendi sorumluluğunuzu tam olarak aldığınızda şifa alanı daha derin olurken; sorumluluğunu almayan bireylerde daha yüzeysel bir şifa alanı çalışıyor. Yeni enerjiye geçişiniz tamamen size bağlı.
 
Çalışma İçeriği: 09.01.2020 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
 
ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.
 
Ücret: 100 TL
 
Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 9, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Ocak 11, 2020 @ 20:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik