İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan İçsel Biliş Çalışması

Kasım 11, 2019 @ 20:00 - Kasım 13, 2019 @ 20:00

110TL
Işık Bilgelerinin rehberliğinde 11.11 enerjisi ve 12.11 dolunay enerjisinin şifasını mavi şimşek enerjisi ile birleştirip çoklu bir şifa alanı oluşturacağız.
 
Çalışma içeriğinin okumadan önce lütfen buraya tıklayarak yazıyı okuyun, kalbiniz benimle çalışmaya evet derse çalışma içeriğini okumaya devam edebilirsiniz.
Dünyasal ve ruhsal bir çok deneyim içinden geçiyoruz. Enerjiler değiştikçe içsel olarak kendimizle bağlantıda değilsek bu süreç zorlayıcı olabiliyor.
Bu çalışmada kendi içsel bağlantınızın netleşmesi için kendi ruhunuzla bağlantıda olmanızı engelleyen parazit enerjileri arındıracağımız ve Işık Bilgeleri tarafından enerjisel ve bilinç düzeyinde aktivasyonlar yapılacak bir çalışma.
Çalışmanın amacı dışsal bilgi bağımlılığının dengelenip; içsel güvenin ortaya çıkmasına aracılık edecek bir çalışma.
Ruhsal çalışmalar; kişinin ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinin izin verdiği kadar kişiyi ilahi olarak hak ettiği şekilde şifalandırır. Uygulamacının ötesini vaad etmesi mümkün olamaz. Bu çalışmada da siz kendinize ne kadar izin verirseniz o ölçüde sizi şifalandıracak ve arındıracak bir çalışma.
Çalışma İçeriği: 11.11.2019 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken herhangi bir ayrı niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

KİMLER KATILMAMALI
ÖZEL İLGİ, ALINGANLIK VE KIRILGANLIKTAN BİLİNÇALTI DÜZEYDE BESLENMEKTEN VAZGEÇMEYİ SEÇMEYENLER.

Kimler Katılmalı
Aşağıdaki koşullara kalben evet diyenler.

Katılımcının Sorumluluğu:
Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.

* Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?

* Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?

* Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?

* Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?

* Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?

ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.

Ücret: 120 TL

Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Başlangıç:
Kasım 11, 2019 @ 20:00
Bitiş:
Kasım 13, 2019 @ 20:00
Ücret:
110TL