İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Serafim Melekleriyle Sorumluluk ve Saygı Çalışması

Şubat 28, 2020 @ 21:00 - Şubat 29, 2020 @ 23:55

90TL

Ücretli Uzaktan Serafim Melekleriyle Sorumluluk ve Saygı Çalışması

Lütfen etkinlik içeriğini dikkatle okuyun.

Tarih: 28.02.2020 21:00 29.02.2020 23:59

İnsan yaratılışı gereği sorumluluktan kaçma eğiliminde olan bir yaratılmış. Bu çalışma varoluşundaki sorumluluğu yüzde yüz almaya hazır ve gönüllü olan hayatında alkolle bağlantısı olmayan ya da artık bu bağlantıyı gerçekten bitirmek isteyen insanlar için oluşturuldu.

Çalışma çift odaklı bir alan içermektedir

Daha önce dünyada ya da dünya dışındaki tüm yaşamlarının sorumluluğu alan insanlar ilahi varlıklar tarafından daha fazla destekleniyor. Bu da geçmişte yapılanların daha derin bir şekilde şifalandırılmasına aracılık ediyor. Sorumluluk alanı çalışmasında dünyasal konfor ikinci odakta bulunuyor. Öncelikli odak ruhsal saflaşma. İnsanın varoluşunun saflaştırılarak ruhunun ışık ve sevgi oranının arttırılması.

Saygı alanı, ancak sorumluluk alanı tamamlandıktan sonra yaşamda ilahi gerçeklikteki gibi tezahür edebiliyor. Saygının kişinin yaşamında tezahür edebilmesi için saygının ortaya çıkmasını engelleyen görünmez alt programlar arındırılıyor. Saygı alanı çalışmasında öncelik dünyasal odak. Saygı dünyada deneyimlenen öğretilerden bir tanesi. Bu öğreti tamamlandıktan sonra kişi üst boyutta yükseldikten sonra varoluşu boyunca etkileşimde olduğu fiziksel ve enerjisel bedenli varlıkların yaratılış özündeki mükemmelliği görerek etkileşimde oluyor.

Çalışma Şekli: 28.02.2020 21:00’de açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:

  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış ve bedelin hesaba geçmiş olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.
  • Kişi kayıt yaptırdığında ya hayatında artık alkolle bağı olmadığını ya da alkolü hayatından çıkarmayı özgür iradesi ile seçtiğini belirtmiş olur.

Ücret: 90 TL

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Başlangıç:
Şubat 28, 2020 @ 21:00
Bitiş:
Şubat 29, 2020 @ 23:55
Ücret:
90TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik