İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Yeniayda Başmelek Metatron’la Zaman Dengeleme Çalışması

Ocak 24, 2020 @ 20:00 - Ocak 25, 2020 @ 09:00

60TL

Ücretli Uzaktan Yeniayda Başmelek Metatron’la Zaman Dengeleme Çalışması

Lütfen içeriği dikkatle okuyun.

 

Var olduğumuz bu zamana kadar çeşitli zaman boyutlarında varlık sürdürdük. Şu an bulunduğumuz yaşam gezegeninde lineer gibi algılanan ancak kuantum dolanıklığı olan bir zaman içinde yaşıyoruz. Beden zamanı, insanlık zamanı, dünya zamanı, evrensel zaman boyut yolculuğu yapmayan insanların dahil olduğu bir zaman döngüsü içinde ilerliyor.

 

Ruhsal görev alanınızda zaman yolcusuysanız bu dolanıklık daha da artıyor.

 

Hem dünyasal hem de ruhsal olarak zaman boyutunda dengelenmek için bu çalışmayı gerçekleştiriyorum. Bu çalışmanı enerjisi her zaman anda olacak.

 

Kendinizi yaşam içinde zaman konusunda dengesiz hissettiğiniz zamanda dinlediğinizde o anki frekans ve bilişinize göre enerji alanınızda aktif olacak.

 

Çalışmada enerji alanında bizimle Başmelek Metatron çalışacak. Ben sadece ses kaydını ve çalışma sonrasında Başmelek Metatronun mesajını sizlere ileteceğim.

 

Çalışma Şekli:24.01.2020 20:00’da açılacak.(Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

 

ÖNEMLİ NOT:

* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış ve bedelin hesaba geçmiş olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.
Ücret: 60 TL
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 24, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Ocak 25, 2020 @ 09:00
Ücret:
60TL
Etkinlik etiketleri: