İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Yeniayda Işık Bilgeleri İle Arınma

Eylül 26, 2019 @ 08:00 - 17:00

Lütfen katılım için iletişime geçmeden önce açıklamanın tamamını okuyunuz
 
Türkiye saati ile 28.09.2019 21:26’da gerçekleşecek yeniayda yeniay enerjisi ile şifa alanımız daha güçlenmiş olacak.
 
Evrensel işleyişte her şey olması gereken zamanda yaratılmışın yaşamında var olur. Onun deneyimi tamamlandıktan sonra da ışık olmayan parçalardan ve ona ait her şeyden arınmaya başlar. Bana aktarılan bilgiye göre bilgi, iki kaynaktan var oluşa yayılıyor. Biri ışık diğeri de karanlık kaynak. Bu bilgi türünün her ikisi de tekamülsüzler tarafından çarpıtılıyor. Yaşadığımız yaşam alanlarına göre DNAmızda ışık bilgileri, karanlık bilgileri, çarpıtılmış ışık bilgileri ve çarpıtılmış karanlık bilgilerinin kayıtları mevcut. Bu kayıtların bir kısmı aktif bir kısmı pasif.
 
Bu çalışmada Işık Bilgeleri katılımcının DNAsında bulunan aktif ışık bilgisi dışındaki bilgilerin arınması gerekenleri arındıracak; ışık bilgisine değişmesi gerekenleri ışık bilgisine dönüştürecekler. Dünya yaşamında hayatınızı sürdürürken ya da işinizden dolayı yaşamınızda kullanmanız gereken ışık bilgisi dışındaki bilgileri kullandığınızda da bu bilgiler enerjisel koruma ile alanınıza dahil olacak.
 

Bu Çalışmanın Hayattaki Alanları

  • Akademik alanda ya da yazarlık alanında sıkışmış olan kişilerde alan genişlemesi sağlayacağı için yazım süreci daha hızlı ve kolay olacak.
  • Bilgi açlığı çok olan insanların alanına okuyarak, dinleyerek ya da izleyerek edinilen bilgi ışık bilgisi olarak kişinin alanına dahil olacak. Bu da kişinin kalp yolunu daha kolay bulmasına neden olacak.
  • Zihin susturulmadan zihin sakinleştirip onu yaşamda daha verimli kullanabilecek.
 
Çalışma Şekli: 28.09.2019 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken herhangi bir ayrı niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Çalışma süresince özelden yazışma yapılamayacak. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
 
KİMLER KATILMAMALI
ÖZEL İLGİ, ALINGANLIK VE KIRILGANLIKTAN BİLİNÇALTI DÜZEYDE BESLENMEKTEN VAZGEÇMEYİ SEÇMEYENLER.
Kimler Katılmalı
Aşağıdaki koşullara kalben evet diyenler.
 
Katılımcının Sorumluluğu:
Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.
* Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?
* Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?
* Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?
* Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?
* Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?
 
ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
*Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
 
Ücret: 50 TL
 
Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Tarih:
Eylül 26, 2019
Saat:
08:00 - 17:00