İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Yüksek Benlikle İçsel Denge Çalışması

Aralık 7, 2019 @ 20:00 - Aralık 8, 2019 @ 09:00

90TL
Enerjiler sürekli bizi geliştirmek için dünyamıza uyumlanıyor. Her yıl enerjiler daha da güçleniyor. Artık kendi rehberiniz ve kendi dostunuz olma zamanınız geldi.
Bu çalışma içinizdeki ışığa ve sevgiye sizi daha yaklaştırıp; kendinize güvenmenize aracılık edecek enerji alanında. Elbette sizin kendinize inanmanız ve güvenmeniz sizin kendi kendinize vereceğiniz izinle doğru orantılı olacaktır.
Sizi sizle buluşturacağım bu çalışmada ben sadece bir aracı olacağım. Kendi mucizenizi kendiniz yaratacaksınız.
Çalışma İçeriği: 07.12.2019 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
Ücret: 90 TL
Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 7, 2019 @ 20:00
Bitiş:
Aralık 8, 2019 @ 09:00
Ücret:
90TL