İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Yüzyüze ve Uzaktan İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması

Mart 30, 2019 @ 15:00 - 18:00

50TL
Tarih: 30.03.2019 15:00 – 18:00 (Türkiye Saati)
 
Ruh üçüncü boyut deneyimine gelirken unutma perdesi ile birlikte illüzyon (yanılsama) olan bir gerçekliğin içinde var olmayı seçti. Bu her insanın deneyimlemesi gereken bir illüzyon.
 
Aldığım rehberlikler esnasında absolute ya da karanlık tekamül yolundan olan insan ya da enerjisel varlıklar ise insana olmaması gereken illüzyon perdeleri oluşturuyorlar. Bu illüzyon perdeleri ile insanların hayatında kendi varlıklarını olduklarından farklı şekilde sürdürüyorlar. Şöyle örnekleyebiliriz bu insanın kişiliği aslında çok pozitif ve olumlu değil ancak yaşamını bu illüzyon perdesi arkasından devam ettirdiği için onun hayatındaki çoğu insan o kişinin çok iyi olduğunu sanıyor. Bu durum içinde olan kişi de o insanı iyi olarak tanımladığı için çoğunlukla bu kişi ile ilgili olumsuz deneyimler yaşıyorlar.
 
Bu çalışmada amaç kişilerin size oluşturduğu ya da sizin kişilere oluşturduğunuz ilahi izinli olduğumuz illüzyon perdelerini kaldırıp ilahi gerçekliği bilerek yaşamınızdaki insanların ve sizin kendi kişilik gerçekliğinizle sadece dünya illüzyonu içinde varlığınızı sürdürmeniz.
 
Sadece Dünya planının illüzyonunu bilerek bu yaşamı sürdürmek de kişinin var oluş gerçekliğini daha kolay kavramasına aracılık edecektir. İkinci değişim elbette süreç alan bir değişim, her insanın idrak frekansına uygun açılımlar gerçekleşecektir.
 
Bu Çalışmaya Kimler Katılmalı
 
Aşağıdaki sorulara her parçası ile evet diyenler.
 
Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.
 
  • Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?
  • Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?
  • Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?
  • Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?
  • Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?
 
Uzaktan Katılım:
 
Çalışma enerji alanı 30.03.2019 15:00 – 31.03.2019 09:00 zaman diliminde açık olacaktır.
 
Whatsapp grubunda katılımcılara niyet gönderilecek. Niyeti okuduktan sonra çalışma zamanında siz kendi yaşamınızda yapmanız gerekenleri yapmaya devam edebilirsiniz. Ses kaydını çalışma sonrasında grup mesajı ile katılımcılara ileteceğim. Kaydı bir kere meditatif olarak dinlemeniz yeterli olacaktır. Bu çalışma sonrasında içsel karmaşaya düştüğünüz, kararsız kaldığınız her zaman yeniden dinleyebilirsiniz.
 
Enerji alanı uykuya geçtiğiniz zamanda yeniden alanınızda daha derin çalışma yapacak.
 
Her çalışmamda olduğu gibi insan enerjisi olarak benim enerjim ve enerjisel olarak da bizim ihtiyacımız olan ışık varlıkların enerjileri bizimle olacak.
 
Bize ve bütüne şifa olsun.
 
Kayıt ve Ödeme: Sadece WhatsApp mesaj aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. 0505 801 38 79
 
ÖNEMLİ: Çalışmaya sadece bir kere katılım sağlamak yeterli.
 
Ücret: 50 TL

Detaylar

Tarih:
Mart 30, 2019
Saat:
15:00 - 18:00
Ücret:
50TL