İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretsiz Hıdırellez Çalışması

Mayıs 5, 2019 @ 15:00 - 18:00

Bir çok enerjiyi bir arada bulunduran gün için açık havada otojenik gevşeme ve meditasyon ile enerjilerimizi yükselteceğimiz bir çalışma.

Otojenik Gevşeme Hakkında

Alman psikiyatrist Johannes Heinrich Schultz tarafından geliştirilmiş bir gevşeme tekniğidir. Yatarak, oturarak veya yatarak uygulanan teknik sırasında gevşeme durumunu arttırıcı görselleştirmeler kullanır. Otojenik gevşeme stres ve psikosomatik bozukluklarda yardımcı bir yöntem olarak kullanılabilmektedir.

Otojenik gevşeme desteğiyle; iş ve aile problemleri, sınav, iş görüşmesi, toplantı, özel bir sunum ve benzeri stresli durumlar öncesinde, sinir bozuklukları ve psikolojik rahatsızlıklarda iç huzur ve rahatlama/gevşeme elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra istek dışı oluşan düzenli uyuyamama, yüksek veya düşük tansiyon, çeşitli ağrılar, egzama, astım gibi birçok fiziksel rahatsızlıkları yenmede olumlu yönde etkilidir. Bu rahatlamayla konsantrasyonunuzu ve algılama gücünüzü arttırıp; ruhsal/düşünsel, bedensel ve sanatsal yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz.

Otojenik gevşeme, doktor veya ilaç tedavisi yerine geçmez; ama bundan bağımsız olarak tüm tedavi ve terapilerin yanında destekleyici olarak uygulanabilir. Bilinçli ve kararlı uygulandığı takdirde de ömür boyu psikolojik hijyen sağlar. Hastalık düzeyindeki rahatsızlarda doktor kontrolü mecburidir!!!

Otojenik Gevşeme Seansı
Bu çalışmanın yaşamınızdaki yansımaları;

🌼Sinir sistemini rahatlat
🌼Ağrılardan kurtul
🌼Kendine güven problemini aş
🌼Korkularından özgürleş

Uygulamacı
Esin Özdoğan

Meditasyon
Yeni ay, 5.5 enerji kapısı, hıdırellez enerjileri ile uyumlanıp; dünyasal ve ruhsal daha konforlu yaşamamızı engelleyen bize ait ya da bize ait olmayan özgürleşmemiz gereken her şeyden özgürleşmemizin yolları ile

uyumlanacağımız bir çalışma olacak.

Uygulamacı
Yasemin Derya Metin

ÖNEMLİ: Açık hava etkinliği olacak, otojenik gevşeme seansı yatarak gerçekleştirilecek; bunun için matınızı ya da örtünüzü yanınızda getirmeniz gerekiyor.

Kayıt yaptırmanıza gerek yok.

Etkinlik Mekanı:
Daha önceki meditasyon çalışmalarımızı yaptığımız yer.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 1. Etap Bizimkent Derneği Lokali ve Icetanbul buz pisti arasındaki çamlık alan.
Yaşam vadisi sahnesi üst çamlık alan.

Ulaşım: Beylikdüzü Metrobüs durağı Koçtaş tarafından 1 Numaralı Minibüslerle Yaşam Vadisine ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
Mayıs 5, 2019
Saat:
15:00 - 18:00

Mekan

Beylikdüzü Yaşam Vadisi Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:28, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
Beylikdüzü Yaşam Vadisi Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:28, Beylikdüzü
İstanbul, 34520 Türkiye
+ Google Haritalar