İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Evrensel Bolluk Bilişi Çalışması

Nisan 29, 2020 @ 20:00 - Nisan 30, 2020 @ 20:00

50TL

Ücretli Evrensel Bolluk Bilişi Çalışması

Tarih: 29.04.2020 20:00 – 30.04.2020 20:00

Şu an tüm dünya olarak geçtiğimiz süreç bize daha fazla birlik halini hatırlatıyor. Bu çalışmanın amacı da birlik bilincinde yani sahip olduklarımızı paylaşarak evrensel bilinç aracılığıyla kendi kendine büyümesini bilinç ve enerji düzeyinde hayatımızda ortaya çıkarmamızı engelleyen konuları şifalandırıp arındıracağımız bir çalışma olacak.

Hem maddi hem de manevi bolluk ve bereketin kişinin sorumluluğunda yaşamında ortaya çıkmasına aracılık edecek bir çalışma alanı.

Bu çalışma sonrasında katılımcıların kendi hayatını gözden geçirme ve sadece ben zengin olayım, sadece benim param olsun ya da sadece benim olsun zihinsel düzeydeki inançlarını bırakıp yeni bir davranış alışkanlığı ortaya çıkarması gerekiyor. Kalben aldığım mesaj bu tarz inançları olan ve sahip olduklarını gönülden paylaşma niyetinde olmayanlarda enerjinin sadece çalışma esnasında kollektifi etkileyen alanlarını şifalandırıp kişiyi anlık rahatlatacak bir alanda çalışacağı bilişini aldım.

Çalışma Şekli: 29.04.2020 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

 
KİMLER KATILMAMALI
ÖZEL İLGİ, ALINGANLIK VE KIRILGANLIKTAN BİLİNÇALTI DÜZEYDE BESLENMEKTEN VAZGEÇMEYİ SEÇMEYENLER.
 
YAŞAMLARINDA ALKOL KULLANMAYI TERCİH EDENLER
Alkol İçin Özel Açıklama: Karmik bir alan yaratmamak için lütfen bu bölümü dikkatli okuyun. 25.02.2020 tarihinde aldığım ruhsal mesaj sonrasında hayatında çeşitli formda alkol kullananlarla enerjisel boyutta çalışmam uygun değil. Sosyal içici olmanız ya da arada bir kadeh içiyor olmanız benim sizinle çalışamayacağım anlamına geliyor. Lütfen sizin ve benim enerjisel dengemiz için bu konuya dikkat edin.
Kimler Katılmalı
Hayatında alkolle özgür iradesi ile tamamen yolunu ayırmış ve aşağıdaki koşullara kalben evet diyenler.
 
Katılımcının Sorumluluğu
Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.
* Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?
* Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?
* Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?
* Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?
* Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?
 
ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
*Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.
 
Ücret: 50 TL
 
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
 
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

 

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 29, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Nisan 30, 2020 @ 20:00
Ücret:
50TL