İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Şükür Bilişinde AŞK Şifası

Mayıs 18, 2020 @ 19:00 - Mayıs 19, 2020 @ 19:00

100TL

Ücretli Uzaktan Şükür Bilişinde AŞK Şifası

Tarih: 18.05.2020 19:00 – 19.05.2020 19:00

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak nedenleri öğrenebilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.

AŞK deneyimi ister ruhsal ister beşeri olsun. İnsanı en hızlı dönüştüren deneyim alanı. Bu hızın sebebi de AŞK pozitif olmayan enerjilerle uyumsuz olmasından kaynaklanıyor. AŞK boyutuna geçen kişi evrensel olarak aslında bu niyete benzer bir enerjiyi evrene sunmuş oluyor “Ey AŞK bende senle uyumsuz olan her şeyi benden arındır.” Kişinin özgür iradesi ile yaptığı bu seçim sonrası özellikle beşeri AŞKta partner kişinin saflaşması için üzerini örttüğü her şeyi ona görünür kılıyor.

Bu çalışmada şikayet etmeden sürekli şükür enerjisine odaklanarak enerjisel ve bilinç düzeyinde çalışma yapacağız. Yaşamınızdan arındırmanız gereken davranışları yaşamınızda var etmekle ilgili basit bir yol haritası size sunulacak. Çalışma sonrası eylemleriniz tamamen sizin sorumluluğunuzda. Burada hayatınızda sizi en mutlu AŞKı yaşarsınız tarzında bir vaadim yok.

Bu çalışmada gerçekleşecek şifa alanı sizin kalben ve zihnen izin verdiğiniz ve ilahi olarak olması gereken alanları arındıracak ya da şifalandıracak 

 * AŞK Boyutu ile uyumsuz insan gerçekliğinizdeki alanlarınız

* Geçmiş yaşamlarınızdan gelen AŞK Boyutu ile uyumsuz enerjileriniz

* Atalarınızdan gelen ve artık özgürleşmeniz gereken alanlardan özgürleşebileceğiniz

bir çalışma olacak.

Sadece siz şifalanacaksınız. 

Çalışma Şekli: 18.05.2020 19:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.
Ücret: 100 TL (Katılım bedelinin %10’u Sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.) 
 
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
 
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

 

Detaylar

Başlangıç:
Mayıs 18, 2020 @ 19:00
Bitiş:
Mayıs 19, 2020 @ 19:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik