İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm

Mayıs 29, 2020 @ 20:00 - Mayıs 30, 2020 @ 20:00

80TL

Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm Çalışması

Tarih:29.05.2020 20:00 – 30.05.2020 20:00
 

Ön Bilgilendirme

Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.
 

Çalışma Detayları

 
Bir çok insanda değişim ve dönüşümle ilgili yanlış kayıtlar hala var olmaya devam ediyor. Bu da kişinin kendini dönüştürürken fiziksel ve ruhsal zorlanmalar yaşamasına neden oluyor.
 
Yaptığım grup çalışmalarında her ne kadar neşe ve kolaylık alanını açsam da genetik kayıtlardan dolayı kişi özgür iradesi ile bu alanın derin dönüşümüne izin vermiyor. Kalben özgür iradesi ile neşeyi yaşamına dahil etmeyi seçenleri Torus Mate Gökadası Varlıklarının fiziksel ve ruhsal DNA ve gen düzeyde arındırıp, neşe kodlarını aktif edip kişide içsel biliş de uyumlayacakları bir çalışma olacak.
 
Çalışma sonrasındaki kişinin eski davranış ve düşüncelerini değiştirmesi kişinin sorumluluğunda olacaktır. Bu değişim sürecinde yine Torus Mate Gökadası Varlıkları kişiye rehberlik yapmaya devam edecektir. Kişi kendi yaşam sorumluluğunu ne kadar alırsa; dünya realitesindeki değişimler de o kadar hızlı bir şekilde yaşamında tezahür edecektir.
 
Her çalışmada olduğu gibi bu çalışmada da kişinin sahip oldukları arındırılıp; hak ettikleri aktive edilecektir.
 
Çalışma Şekli: 29.05.2020 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapamıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
 
ÖNEMLİ NOT:
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.
 
Ücret: 80 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.
 
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.
 

Detaylar

Başlangıç:
Mayıs 29, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Mayıs 30, 2020 @ 20:00
Ücret:
80TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik