İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Başmelek Ariel’le Dünyasal Konfor Çalışması

Nisan 30, 2021 @ 18:00 - Mayıs 1, 2021 @ 18:00

100TL

Ücretli Uzaktan Başmelek Ariel’le Dünyasal Konfor Çalışması

Çalışma İçeriği

Kolaylık, sağlık, bolluk bereket, kariyer, AŞK, ruhsal yetiler, şans ve mucize alanlarının kapılarını açacak. Katılımcı bu kapılardan gelen fırsatları hayatına davet ederse ancak yaşamında kendisi bunları tezahür ettirebilecek.

İnsanlık uzun bir süreden beri birlikte yaratım alanında yaşam sürdürüyor. Ancak bu yaratım alanı için kendi sorumluluğunu alıp atması gereken adımları bu alanlara ait bilişe sahip olmadığı için adım atamıyor. Sizde kendi yaşamınızda bilmediğiniz için adım atamıyorsanız, bu çalışmada hücresel düzeyde bilmeniz gerekenler size hatırlatılacak. Başmelek Ariel’in rehberliği ile kendi yaşamınızı kurgulayacağınız rehberliğin bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Yeni çağ enerjilerinde siz ne kadar bu oluşumun içinde olursanız; yaşamınızda hayalleriniz de daha hızlı gerçeklik olur.

Çalışma Şekli

30.04.2021 18:00’da açılacak ve  Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken herhangi bir ayrı niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.  

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz. 

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 30, 2021 @ 18:00
Bitiş:
Mayıs 1, 2021 @ 18:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Bulunduğunuz Yer