İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm

Mayıs 19, 2021 @ 19:00 - Mayıs 20, 2021 @ 19:00

80TL

Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm

Tarih: 19.05.2021 19:00 – 20.05.2021 19:00

Çalışma Detayları

Bir çok insanda değişim ve dönüşümle ilgili yanlış kayıtlar hala var olmaya devam ediyor. Bu da kişinin kendini dönüştürürken fiziksel ve ruhsal zorlanmalar yaşamasına neden oluyor.
 
Yaptığım grup çalışmalarında her ne kadar neşe ve kolaylık alanını açsam da genetik kayıtlardan dolayı kişi özgür iradesi ile bu alanın derin dönüşümüne izin vermiyor. Kalben özgür iradesi ile neşeyi yaşamına dahil etmeyi seçenleri Torus Mate Gökadası Varlıklarının fiziksel ve ruhsal DNA ve gen düzeyde arındırıp, neşe kodlarını aktif edip kişide içsel biliş de uyumlayacakları bir çalışma olacak.
Çalışma sonrasındaki kişinin eski davranış ve düşüncelerini değiştirmesi kişinin sorumluluğunda olacaktır. Bu değişim sürecinde yine Torus Mate Gökadası Varlıkları kişiye rehberlik yapmaya devam edecektir. Kişi kendi yaşam sorumluluğunu ne kadar alırsa; dünya realitesindeki değişimler de o kadar hızlı bir şekilde yaşamında tezahür edecektir.
Her çalışmada olduğu gibi bu çalışmada da kişinin sahip oldukları arındırılıp; hak ettikleri aktive edilecektir.

Çalışma Şekli

19.05.2021 19:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapamıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

80 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

 

Detaylar

Başlangıç:
Mayıs 19, 2021 @ 19:00
Bitiş:
Mayıs 20, 2021 @ 19:00
Ücret:
80TL
Etkinlik Kategori: