İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Karma Temizleme Çalışması

Mart 16, 2021 @ 20:00 - Mart 17, 2021 @ 20:00

100TL

Ücretli Uzaktan Karma Temizleme Çalışması

Karmik Alan: Bizim bu yaşamda özgürce yaşamamız için arındırmamız gereken bize ait, ailemize ait ya da ruhsal ailemize ait alanların her birinin toplamı.

Bu Çalışmayla Şifalanacak Konular

  • Dünya ve dünyada yaşayan yaşam formlarını olumsuz etkilen sizin ruhunuzdan kaynaklı alanların şifalanması.
  • Bireysel olarak şu an yaşamınızda olan karma dengelemeniz gereken insanlarla ilahi olarak şifalanması gereken alanın şifalanması.
  • Bu dünyada dünyasal ve ruhsal olarak ışık potansiyelinizi tam olarak yaşamınızı engelleyen şu an yaşayan ya da vefat etmiş insanlarla olan izinli olduğunuz alanların şifalanması.
  • Fiziksel aileniz ya da ruhsal ailenizin karmasından sizin dönüştürmeniz gereken karmik alanların şifalanması.

Çalışma esnasında hem kullandığım enerjilerle hem de ruhsal varlıklarla gerçekleşecek çok yönlü bir karma temizliği yapılmış olacak.

Bu çalışma sonrasında katılımcıların kendi hayatını yeniden programlama sorumluluğu tamamen katılımcının sorumluluğundadır. Eski davranış ve düşünce biçimlerinizi yaşamınızda sürdürmeye devam edecekseniz bu şifa çalışması sizleri sadece geçici rahatlatacak bir enerji alanı barındırır. Yaşamınızın değişmesi için sizin kendinizi dönüştürme kararlılığında olmanız gerekiyor.

Çalışma Şekli

16.03.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.  

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz. 

 

Detaylar

Başlangıç:
Mart 16, 2021 @ 20:00
Bitiş:
Mart 17, 2021 @ 20:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Bulunduğunuz Yer