İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Karma Temizleme Çalışması

Nisan 1, 2020 @ 20:00 - Nisan 2, 2020 @ 09:00

100TL

Ücretli Uzaktan Karma Temizleme Çalışması

Tarih: 01.04.2020 20:00 – 02.04.2020 09:00
2020 yılı bireysel ve insanlık olarak sahip olduğumuz karmaları temizlemek için yoğun enerjilerle yaşamımıza dahil oldu. Sorumluluğunu alan insana derin arınma alanı sunuyor. Alkolü hayatından özgür iradesi ile çıkarmış kendi varoluş sorumluluğunu yüzde yüz alan kişilerle tek tek yaşamlara inilmeden daha geniş alanda geçmiş yaşamlardan gelen karmik blokajlarınızın şifalanacağı grup çalışması.

Alkol İçin Özel Açıklama: Sosyal içici olmanız ya da arada bir kadeh içiyor olmanız bizim sizinle çalışamayacağımız anlamına geliyor. Lütfen sizin ve benim enerjisel dengemiz için bu konuya dikkat ederek yazının devamını okuyun.

Karmik Alan: Bizim bu yaşamda özgürce yaşamamız için arındırmamız gereken bize ait, ailemize ait ya da ruhsal ailemize ait alanların her birinin toplamı.

Bu Çalışmayla Şifalanacak Konular

 • Dünya ve dünyada yaşayan yaşam formlarını olumsuz etkilen sizin ruhunuzdan kaynaklı alanların şifalanması.
 • Bireysel olarak şu an yaşamınızda olan karma dengelemeniz gereken insanlarla ilahi olarak şifalanması gereken alanın şifalanması.
 • Bu dünyada dünyasal ve ruhsal olarak ışık potansiyelinizi tam olarak yaşamınızı engelleyen şu an yaşayan ya da vefat etmiş insanlarla olan izinli olduğunuz alanların şifalanması.
 • Fiziksel aileniz ya da ruhsal ailenizin karmasından sizin dönüştürmeniz gereken karmik alanların şifalanması.

Çalışma esnasında hem kullandığım enerjilerle hem de ruhsal varlıklarla gerçekleşecek çok yönlü bir karma temizliği yapılmış olacak.

Bu çalışma sonrasında katılımcıların kendi hayatını yeniden programlama sorumluluğu tamamen katılımcının sorumluluğundadır. Eski davranış ve düşünce biçimlerinizi yaşamınızda sürdürmeye devam edecekseniz bu şifa çalışması sizleri sadece geçici rahatlatacak bir enerji alanı barındırır. Yaşamınızın değişmesi için sizin kendinizi dönüştürme kararlılığında olmanız gerekiyor.
 

Çalışma Şekli: 01.04.2020 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken herhangi bir ayrı niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

 KİMLER KATILMAMALI

 • ÖZEL İLGİ, ALINGANLIK VE KIRILGANLIKTAN BİLİNÇALTI DÜZEYDE BESLENMEKTEN VAZGEÇMEYİ SEÇMEYENLER.
 • YAŞAMLARINDA ALKOL KULLANMAYI TERCİH EDENLER

Kimler Katılmalı

Hayatında alkolle özgür iradesi ile tamamen yolunu ayırmış ve aşağıdaki koşullara kalben evet diyenler.

Katılımcının Sorumluluğu:

Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.
 • Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?
 • Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?
 • Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?
 • Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?
 • Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?

 ÖNEMLİ NOT:

 • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
 • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
 • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 100 TL

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Yazılı Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmamışlar arzu ederlerse videoyu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 1, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Nisan 2, 2020 @ 09:00
Ücret:
100TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik