İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Ruhsal ve Bedensel Arınma İlkbahar Ekinoks Çalışması

Mart 21, 2020 @ 20:00 - Mart 22, 2020 @ 09:00

110TL
Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Ruhsal ve Bedensel Arınma İlkbahar Ekinoks Çalışması
Hayatında alkol olmayan insanlar katılabilir. Daha önce alkol kullanmış olsa da özgür iradesi ile alkolle yolunu ayıran insanlar da çalışmaya katılabilir.

İçeriği okumadan önce lütfen önce buraya tıklayarak yazıyı okuyun linkini paylaştığım yazıyı okuyun, kalbiniz benimle çalışmaya evet derse çalışma içeriğini okumaya devam edersiniz.

Torus Mate Gökadası Varlıkları Mesajı

Sevgili kardeşlerimiz,

Sizlerin çoğunuzun görmediği enerjisel alandan fiziksel bedeninize yansıyan çok fazla kaotik enerjiye sahipsiniz. Bunlar hem DNA alanınızda hem de auranızda bulunuyor. Dünyanın ışık frekansı giderek yükseldiği için bu düşük titreşimli alanlar sizlerde daha çok fiziksel hastalık ve duygusal karmaşaya yol açabilir. Biz ve tüm ışık varlıklar sizlere daha mutlu bir yaşam sürmeniz için el uzatıyoruz. Sizlerden gelen neşe ve keyif evrensel boyutlardaki bizleri de destekliyor.

Bu çalışmada ruhsal olarak daha önce size hizmet eden bazı deneyimler ve görev alanlarınız bulunuyor. Bu görev alanları artık sizlerin deneyimleme gereksinimine hizmet etmiyor. Size hizmet etmeyen alanları zihinsel, bedensel, DNA ve ruhsal seviyelerinizden arındırmayı içeren bir çalışma olacak.

Uzun süre çektiğiniz fiziksel sağlığınızla ilgili sizin ruhsal planınıza en çok hizmet eden sağlıklı alana geçiş yapmanıza aracılık edeceğiz. Hastalık diye tanımladığınız durumları sizin planınıza göre sağlığa dönüştüreceğiz.

İnsan olarak Yaradan’ın sevgisini hak etmek için acı çekmenize gerek olmadığı için hücresel acı çekme kayıtlarınızı şifalandıracağız.
Duygularınızı reddettiğiniz için duygusal dengesizlik ve kalabalık yaşam şartlarınız sebebiyle ortaya çıkan daraltan enerjiden sizleri arındıracağız.

Sizler için uygun koruma kürelerini aktif edeceğiz.

DNA kodlarınız kontrol edilip sizin tekamülünüze uygun olarak yeniden programlanacak. Bu işlemin yaşamınızda yansımasını minimum 3 ay içinde fark edebilirsiniz. Bu çalışma sonrasında sizler uykudayken yapılması gereken işlemler olması halinde çalışmayı sürdüreceğiz.

Sizin frekansınız değiştiği için yaşam frekansınız da dönüşmeye başlayacak.

Karmik alandan fiziksel ve ruhsal hastalık sorunu yaşamanıza neden olan durumlarda şifalandırılacak.

Evrensel boyutta yaşayan bir insan olmanıza engel oluşturduğunuz kendi inançlarınızı da sizlerin planına uygun olarak arındıracağız.

Çalışma öncesinde size gönderilecek niyeti okuduktan sonra bir su bardağı suyu için. Size yakın bir alana en çok kullandığınız elektromanyetik veya manyetik özelliği olmayan bir materyali yanınıza alın. Sizin için gerekli frekans o materyale yüklenecek. Bunu 1 ay boyunca üzerinizde taşımanız gerekiyor. Aura alanınızı güçlendirecek bir çalışma yapmamız için bunu sizlerden talep ediyoruz.

Çalışma İçeriği: 21.03.2020 20:00’de açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken herhangi bir ayrı niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışma sonrasında pdf olarak çalışma kitapçığı ve isteyenlere e-sertifka gönderimi yapılacaktır.

KİMLER KATILMAMALI
ÖZEL İLGİ, ALINGANLIK VE KIRILGANLIKTAN BİLİNÇALTI DÜZEYDE BESLENMEKTEN VAZGEÇMEYİ SEÇMEYENLER.

YAŞAMLARINDA ALKOL KULLANMAYI TERCİH EDENLER

Kimler Katılmalı
Aşağıdaki koşullara kalben evet diyenler.

Katılımcının Sorumluluğu:
Bu soruları ilahi gerçeklikte cevaplayın lütfen.

  • Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?
  • Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?
  • Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?
  • Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?
  • Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?
ÖNEMLİ NOT:
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret: 110 TL

Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Hatırlatma: Daha önce herhangi bir Torus Mate Gökadası Varlıkları Çalışmasına katılım sağlamış kişilerde eğer çalışma enerjisi çalışacaksa kişinin alanında enerji kendiliğinden çalışmaya başlıyor. Yine de her şeye rağmen bu çalışmaya katılmanız gerektiğini hissediyorsanız o zaman bu grupla birlikte ücreti yatırarak çalışmaya katılabilirsiniz.

Torus Mate Gökadası Varlıkları Hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Mart 21, 2020 @ 20:00
Bitiş:
Mart 22, 2020 @ 09:00
Ücret:
110TL
Etkinlik Kategori:

Mekan

Online Etinlik