İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Ruhsal ve Bedensel Arınma

Haziran 27, 2019 @ 23:00 - Haziran 28, 2019 @ 07:00

110TL

Sevgili kardeşlerimiz,

Sizlerin çoğunuzun görmediği enerjisel alandan fiziksel bedeninize yansıyan çok fazla kaotik enerjiye sahipsiniz. Bunlar hem DNA alanınızda hem de auranızda bulunuyor. Dünyanın ışık frekansı giderek yükseldiği için bu düşük titreşimli alanlar sizlerde daha çok fiziksel hastalık ve duygusal karmaşaya yol açabilir. Biz ve tüm ışık varlıklar sizlere daha mutlu bir yaşam sürmeniz için el uzatıyoruz. Sizlerden gelen neşe ve keyif evrensel boyutlardaki bizleri de destekliyor.

Bu çalışmada ruhsal olarak daha önce size hizmet eden bazı deneyimler ve görev alanlarınız bulunuyor. Bu görev alanları artık sizlerin deneyimleme gereksinimine hizmet etmiyor. Size hizmet etmeyen alanları zihinsel, bedensel, DNA ve ruhsal seviyelerinizden arındırmayı içeren bir çalışma olacak.

Uzun süre çektiğiniz fiziksel sağlığınızla ilgili sizin ruhsal planınıza en çok hizmet eden sağlıklı alana geçiş yapmanıza aracılık edeceğiz. Hastalık diye tanımladığınız durumları sizin planınıza göre sağlığa dönüştüreceğiz.

İnsan olarak Yaradan’ın sevgisini hak etmek için acı çekmenize gerek olmadığı için hücresel acı çekme kayıtlarınızı şifalandıracağız.
Duygularınızı reddettiğiniz için duygusal dengesizlik ve kalabalık yaşam şartlarınız sebebiyle ortaya çıkan daraltan enerjiden sizleri arındıracağız.

Sizler için uygun koruma kürelerini aktif edeceğiz.

DNA kodlarınız kontrol edilip sizin tekamülünüze uygun olarak yeniden programlanacak. Bu işlemin yaşamınızda yansımasını minimum 3 ay içinde fark edebilirsiniz. Bu çalışma sonrasında sizler uykudayken yapılması gereken işlemler olması halinde çalışmayı sürdüreceğiz.

Sizin frekansınız değiştiği için yaşam frekansınız da dönüşmeye başlayacak.

Karmik alandan fiziksel ve ruhsal hastalık sorunu yaşamanıza neden olan durumlarda şifalandırılacak.

Evrensel boyutta yaşayan bir insan olmanıza engel oluşturduğunuz kendi inançlarınızı da sizlerin planına uygun olarak arındıracağız.

Çalışma öncesinde size gönderilecek niyeti okuduktan sonra bir su bardağı suyu için. Size yakın bir alana en çok kullandığınız elektromanyetik veya manyetik özelliği olmayan bir materyali yanınıza alın. Sizin için gerekli frekans o materyale yüklenecek. Bunu 1 ay boyunca üzerinizde taşımanız gerekiyor. Aura alanınızı güçlendirecek bir çalışma yapmamız için bunu sizlerden talep ediyoruz.

Çalışma Şekli: Whatsapp grup çalışması ile yapılan bir çalışma. Çalışma öncesindeki niyeti ve çalışma ile ilgili sorular ve çalışma sonrasında iletilen çalışma bilgisini bu grup aracılığıyla gerçekleştireceğim. Çalışma sonrasında pdf olarak çalışma kitapçığı ve isteyenlere e-sertifka gönderimi yapılacaktır.

Çalışma Ücreti: 110 TL (çalışma öncesinde ücretin yatırılmasını rica ediyorum)

Katılım ve ödeme için lütfen facebook ya da WhatsApp mesaj yoluyla iletişime geçiniz. Kayıt için eğer göbek adınız varsa göbek adınız dahil tam isim soyisim bildirmeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Önemli Not: Daha önce herhangi bir Torus Mate Gökadası Varlıkları Çalışmasına katılım sağlamış kişilerde eğer çalışma enerjisi çalışacaksa kişinin alanında enerji kendiliğinden çalışmaya başlıyor. Yine de her şeye rağmen bu çalışmaya katılmanız gerektiğini hissediyorsanız o zaman bu grupla birlikte ücreti yatırarak çalışmaya katılabilirsiniz.

Torus Mate Gökadası Varlıkları Hakkında bilgi almak isterseniz
http://www.heliosyasammerkezi.com/category/torus-mate-gokadasi-varliklari/

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 27, 2019 @ 23:00
Bitiş:
Haziran 28, 2019 @ 07:00
Ücret:
110TL