İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretsiz 21 Haziran Gün Dönümü Meditasyonu

Haziran 21, 2019 @ 19:30 - 20:30

Kendi ışığımızı ve insanlığın ışığını yükseltmek için bir araya geliyoruz.
 
Gün dönümleri insanlık için enerjisel boyutta çok önemli tarihler bu zaman diliminde kendi frekansımız yüksek ve dengede olursa diğer insanların da daha kolay dengeye gelmesine aracılık ederiz.
 
21 Haziran’a Kadar Aşağıdaki Çalışmayı Yapabilirsiniz.
 
Şu an içimde var olan tüm karanlığa özümün ışığını yönlendiyorum.
 
Dünya ve insanlık için var olduğum andan şu ana kadar yüzde yüz sorumluluğumu alıyorum. Sevgi olmayan benden kaynaklı herşeyin sevgi olması için sevgimi veriyorum. Kaynağın beni besleyen sevgisini aldığım her nefesle içselleştiriyorum.
 
Sevginin farkındalığımı yükseltmesine, bana huzur ve güven vermesine izin veriyorum.
 
Ben özüm olan sevgi olduğumu hatırlıyor ve biliyorum.
 
Uzaktan Katılım: 19:30’da “Yasemin Derya Metin’in ışık odağında açtığı şifanın beni şifalandırmasına izin veriyorum” niyetini yapıp arzu ederseniz kendi kendinize meditasyon yapabilirsiniz. Ya da daha sonra yükleyeceğim meditasyonu yapabilirsiniz.
 
Etkinlik Mekanı: Her zaman meditasyon yaptığım yer. Daha önce gelmemiş olanlar “Başmelek Metatron lütfen kolayca meditasyon alanını bulmama rehberlik et ve beni en geç 19:25’te o alana yetiştir” niyetini yapıp ilahi sisteme teslim olursanız, kolayca bulursunuz.
 
Maçka Demokrasi Parkının en üst girişinde Taşkışla Caddesi ve Mim Kemal Öke Caddesi köşesindeki ana giriş kapısından girip merdivenlerden aşağı inince hemen sol taraftaki çimenlik alan. Oturmak için minder ya da örtülerinizi yanınızda getirin.
 
Çalışmaya akşam başlayacağımız için 19:30’da meditasyona başlamış olacağız. Lütfen zamanında gelin. 19:25’te telefonumu kapatmış olacağım.
 

Detaylar

Tarih:
Haziran 21, 2019
Saat:
19:30 - 20:30

Mekan

Maçka Demokrasi Parkı