#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 20 Aralık 2021 - 22 Aralık 2021
20:00

Categories


AŞKa Dönüşüm Karma Şifası

Çalışma Başlangıcı: 20.12.2021 20:00

Çalışmaya Son Kayıt: 20.12.2021 19:30

Çalışma Bitiş: 22.12.2021 20:00

21 Aralık Kış Gündönümünde frekansımızı en yükseltecek enerji AŞK enerjisi. Bu çalışma ile varoluşumuza AŞK enerjisini sunacağız.

Bulunduğumuz evren düalite evreni. Bu nedenle Kaos Boyutu ve AŞK Boyutu öğretilerini deneyimledik ve deneyimliyoruz. Bazı yaşamlarımızda AŞK Boyutu öğretileri daha fazla; bazı yaşamlarımızda da Kaos Boyutu öğretilerini daha fazla deneyimledik. AŞK Boyutu öğretisi deneyimleri karmik program oluşturmayan yaşamlar. Kaos Boyutu öğretilerinde ise karmik program oluşabiliyor. Bu çalışmada Kaos Boyutunda deneyimlenmiş yaşamların ilahi olarak zamanı gelenlerin AŞKa dönüşümün başlangıcının yapılması; henüz AŞKa dönüşümü uygun olmayan deneyimlerin de AŞKla şifalandırılması yapılacak.

Bu yaptığımız çalışma beşeri AŞK deneyiminizi kesinlikle mükemmel hale getirir diyemem. Saf AŞKı deneyimlemenizi engelleyen konuları enerjisel olarak arındırdığını diyebilirim. Demateryalize halde olan enerjisel gerçekliği materyalize hale dönüştürmek kişinin özgür iradesi ile eski duygularını, düşüncelerini, hislerini ve davranışlarını değiştirmesi ile olabiliyor. AŞK Boyutu gerçekliğinde bir yaşam sürmeniz için neleri değiştirmelisiniz ve bunları değiştirmeye gönüllü olup olmadığınızı da kendi içinizde sorgulayabilirsiniz.

Kalben “AŞKın beni arındırmasına razıyım” diyenler kayıt için iletişime geçebilir.

Çalışma Şekli

20.12.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve çalışma süresince yapılacak niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer başka bir niyet olursa gönderilen niyeti yapmanız yeterli.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma bitiş mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

120 TL

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

You may also like