#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 8 Aralık 2021 - 25 Aralık 2021
20:00

Categories No Categories


Ücretli 17 Günlük İlahi Hak Ediş Çalışması

Çalışma Başlangıcı: 08.12.2021 20:00

Çalışmaya Son Kayıt: 08.12.2021 19:30

Çalışma Bitiş: 25.12.2021 20:00

4.12’de gerçekleşen güneş tutulması ile evrensel olarak yenilenen plana dahil olduk. Bu yeni planla uyumsuz bizim özgürleşmemiz uygun olan programlardan özgürleşmek.  12.12 Enerji Kapısı ve 21.12 Kış Gündönümü enerjilerini dünyasal ve ruhsal olarak daha fazla yükselişle deneyimleyebilmek için bu şifa alanını açıyorum.

Çalışma İçeriği

17 gün boyunca her gün İllüzyonlardaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması sizin tarafınızdan dinlenilerek alan temizliği sağlanacak. (Kaydı grupta paylaşacağım.)

16 gün boyunca günlük benim tarafımdan yapılacak enerji çalışmasına 24 saat içinde niyet ederek program temizliği yapılacak. (Her günün niyeti bulunduğunuz zaman dilimindeki 24 saat süresinde geçerli olacak, gün içinde yapmadığınız enerji çalışmasına gün geçtikten sonra niyet etseniz de enerji alanınızda çalışmayacak. Her niyet herkes için sadece bir kere çalışabilecek. Sizlerin yaşam dengesi için tek seferlik niyet olarak çalışılacak.)

16 gün boyunca sizin tarafınızdan günlük ya ho’opoponopono ile ya da dualarla varoluşta yaptığınız AŞK olmayan anların şifalanması için Yaratıcı’dan yardım talep edilecek. (İnsan tövbe edebildiğinde kibirden kurtulup; her şeyin sorumluluğunu aldığını Yaratıcı’ya beyan etmiş oluyor. Bu da çoğunlukla Yaratıcı’nın o insana hak ettiği mucizevi kapıları açmasına aracılık etmiş oluyor.)

Çalışma Şekli

08.12.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve çalışma süresince yapılacak niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz, gönderilen niyeti yapmanız ve kendi içinizde tövbe  etmeniz yeterli.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma bitiş mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar size ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden gönderme iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek isteyenler, lütfen kayıtlarınızı ve yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

50 TL

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

You may also like