İçeriğe geç

Ücretli 7 7 Dönüşüm Şifası

#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 7 Temmuz 2024 - 8 Temmuz 2024
18:00 - 20:00

Categories No Categories


Ücretli 7 7 Dönüşüm Şifası

Lütfen kayıt yaptırmadan önce tüm detayları dikkatlice okuyunuz.

Çalışma Başlangıcı: 07.07.24 18.00

Çalışmaya Son Kayıt: 07.07.24 17.30

Çalışma Bitiş: 08.07.24 20.00

Çalışma İçeriği

Her çiftli enerjinin kendine özgü bir alanı bulunuyor. 7 7 enerji kapısı da 2024 yılına özgü bir şifa ile bizler için açılıyor.

Bu açılan kapının enerjisi dönüşümü kabul eden için kolaylaştırıcı olsa da kabul etmeyen için zorlaştırıcı oluyor.

Mizacımızın içinde var olan, kişiliğimizi oluşturan düalite evrenin kaos boyutu ile bağlantılı programları şifaya açacağımız bu çalışmada; Yaratıcı özümüz olan içsel rehberimizi anlamlandırmamızı engelleyen içsel çocuk, içsel anne, içsel, baba, içsel eril, içsel dişil, içsel tanrı ve içsel tanrıça parçalarımızı alanındaki kaosa ait programların arınması ya da ışığa dönüşmesi şifa programını deneyimleyeceğiz.

Kendi ruhsal planımızla bağ kurmamızı engelleyen dünyasal heveslerin tuzağından özgürleşmemize aracı olması için ruh, zihin, beden, ego/nefis, kalp, yüksek benlik ve özışık benlik parçalarımıza AŞKın saf şifasının kuşatacağı bu şifa çalışması, kendi yaşamımızda şikayetçi olmadan özgürlüğün sorumluluk bilinci ile yaşamımızı kurgulamamıza aracılık edecek enerjisel şifa alanını içerecek.

Çalışma Şekli

07.07.2024 18.00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Kaydınızı almama ve siz ücreti yatırmanıza rağmen 18.15’e kadar sizi gruba eklemediysem lütfen 18.15’ten itibaren benimle iletişime geçin.

ÖNEMLİ NOT
  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir.
  • Şu an aldatma programı içinde deneyimi olmayan. (Evli ya da ilişkisi varken başka biri ile ilişkisi olmayan. Evli ya da ilişkisi olduğunu bildiği biri ile ilişkisi olmayan.)
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu meditasyonun enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz. Yedeklemeleri mail adresinize yaparsanız telefonunuza herhangi bir şey olduğunda verilere mailinizi silmediğiniz sürece ulaşabilirsiniz.

Ücret

180 TL (Katılım ücretinin %10’u benim tarafımdan sosyal sorumluluk amacıyla bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacaktır. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

İlk kez katılacaklara hatırlatma: Yasal bir zorunluluk yokken kendine doğduğunda verilmiş göbek adı dışında isim eklemesi ya da değişikliği yapanlarla enerjisel olarak çalışmam uygun olmadığı için böyle bir durumunuz varsa kayıt için iletişime lütfen geçmeyiniz.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.