#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 13 Temmuz 2022 - 14 Temmuz 2022
18:00

Categories


Ücretli Başmelek Zadkiel’le Gölgeleri Arındırma Çalışması

Tatil sezonu olduğu için önemli hatırlatma: 13 Temmuz gün içinde ve 14 Temmuz çalışma bitişi olan 18:00’e kadar alkol almayacaklar çalışmaya katılsın lütfen.

Çalışma Başlangıcı: 13.07.22 18:00

Çalışmaya Son Kayıt: 13.07.22 17:30

Çalışma Bitiş: 14.07.22 18:00

Türkiye saati ile 13 Temmuz 21.37 saatinde gerçekleşecek süper dolunayda ruh, zihin, beden, ego/nefs, kalp alanında bulunan henüz yetirince ışıkla buluşmamış alanlara ışık akışını engelleyen alanları Başmelek Zadkiel kendine özgü şifası ile arındıracak.

Başmelek Zadkiel’in Mesajı

Sizleri özününüzün ışığı ile selamlıyorum,

Dünyada yaşam döngünüzü zorlaştıran planlarla yaşıyorsunuz. Tüm melekler sizleri hayranlıkla izliyor. Sizin artık özgürleşmeniz gereken zamanlarda sizlere el uzatıp yaşadıklarınızın acısını sizlerden temizlemek için hayatınıza geliyoruz.

Yaşamınız için gerekli deneyimleri elde etmek için kişiliğinizde olması gereken gölge ve karanlık alanlarınız var. Bu alanların deneyimi bitenleri sizden arındıracağımız bir çalışma yapacağız sizlere.

Yaşamınızı nasıl yöneteceğinizi öğreneceğiniz çalışmaları sizlere aktaracağım. Tek bir dönüşüm prosedürü yok. Hepiniz çok özelsiniz. Size özel arındırma gerçekleştireceğimiz bir çalışma olacak. Haklısınız tüm gizeminizi tanımadığınız bir insana açmak sizi tedirgin ediyor. Gizemlerinizdeki utançları dönüştüreceğiz bu çalışma ile.

Siz ne zaman isterseniz ışık olmak için biz de size o zaman yardımcı oluruz.

Çalışma Şekli

13.07.2022 18:00’da açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

125 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir. Hesap bilgisi olmayanlar, cep telefonuma da gönderim yapabilir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like