#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 3 Aralık 2021 - 4 Aralık 2021
20:00

Categories


Ücretli Başmeleklerle Güneş Tutulması Şifası

Çalışma Başlangıcı: 03.12.2021 20:00

Son Kayıt: 03.12.2021 19:30

Lütfen tüm detayları okuduktan sonra kayıt için iletişime geçin 

4 Aralık 08:29 ve 12:37 saatleri arasında gerçekleşecek güneş tutulmasını şifa alanı 3 Aralık 20:00 itibariyle bu şifa çalışması ile karşılayacağız.

2022 yılına girmeden enerji alanımızda bulunan dünya planı ile uyumsuz ilahi olarak şifalanma zamanı gelmiş programlar Başmeleklerin ilahi şifası ile bizlerden arındırılacak.

2022 yılındaki enerjileri daha dengeli deneyimlemek için zihinsel inançlarımızın sınırlarını esnetmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Bu çalışma alanında bizlerin izin verdiği ölçüde Başmelekler inanç alanımıza derin çalışmalar yapacaklar. Bu derin şifaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız; yazacağım niyeti okuduktan sonra kalbinize bakın, kalbiniz de ferahlama hissederseniz kayıt için iletişime geçin. İç sıkıntısı hissederseniz bu çalışma sizin için uygun değildir. “Hayat planımda bulunan dünya planı ile uyumsuz programlardan özgür irademle özgürleşmeyi ve arınmayı seçiyorum. Yaratıcı’nın ilahi olarak bana uygun gördüğü şifaya teslim olmamı engelleyen tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.”

Çalışma Şekli

03.12.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma bitiş mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

110 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk projesi olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

NOT: Yükseliş şifasına katılanlar da bu çalışmaya kayıt yaptırabilir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

You may also like