#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 7 Temmuz 2021 - 8 Temmuz 2021
19:00

Categories No Categories


Ücretli Melek Grupları ile Dilek Niyet Çalışması

Dilek ve niyet uyumunuzu birleştirip ruhunuz ve egonuzla iş birliği içinde en doğru kelimelerle yeni yaratım alanlarınızı fark edip sevginin ve meleklerin gücü ile yeni gerçekliğinizi yaratacağınız bir çalışma olacak.

Dileklerimiz ruhumuzun planı doğrultusunda ortaya çıkan isteklerimiz, niyetlerimiz de egomuzun planı doğrultusunda ortaya çıkan isteklerimiz.

Çalışmada birlikte olacağımız melek grupları grubun ortak enerji alanı ile uyumlu olarak;

Koruyucu Melekler; insan frekansına en yakın melekler
Başmelekler; kaynak enerji frekansını dünyaya aktaran melekler
Prensipler Melekleri; dünyada kitlesel alanda çalışan melekler
Erdemler Melekleri; Ruhsal uyanış ve tekamül için insanlara enerji aktarımı yapan melekler
Güçler Melekleri; İnsanlık tarihinin kayıtlarını tutan ve zorlu durumlarda insanları uyaran melekler,
Hakimiyetler (Dominionlar) Melekleri; Bilgelik ve sezgileri yöneten melekler,
Tahtlar (Thrones) Melekleri; İlahi adalet ve karma yasaları yöneten melekler,
Cherubim Melekleri; Kaynağın bilgeliğini temsil ederler ve yıldızları koruyan melekler
Serafim Melekleri; Allah’a en yakın melekler, saf ışık ve saf sevgi melekleri

Melek grupları frekans olarak ve görev olarak ayrılıp bizlerin zihinsel seviyemize göre en yakın harf frekansı ile tanımlanmış gruplardır. Bu grupların her biri ile çalışma esnasında uyumlanıp yaşam döngümüz içinde en doğru enerji ile çalışmamızın gerçeklenmesi amacıyla yapılmıştır.

Daha önce yaptığımız gibi sezgisel olarak gerçekleştirilen bir çalışma. Çalışma içeriği ve enerjiler grupla birlikte ortaya çıkıyor.

Hangi Konular İçin Çalışma Yapacağız:
Hayatınızda olmasını istediğiniz; aşk ve ilişkiler, kariyer ve para, ruhsal uyanışı da içine alan yaşamımızı kapsayan ilahi olarak olması gerekenlerin önündeki engellerin arınacağı bir dönüşüm çalışması olacak. Kalpleriniz bu çalışma sizin için mi bunu bilen tek alan. Kalbinizi dinleyin; kalbiniz bu çalışma için “haydi” diyorsa kayıt yaptırabilirsiniz.

Çalışma Şekli

07.07.2021 19:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapamıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor. (EFT ile ödeme yapacaklar EFT saati geçince lütfen ödemenizi FAST olarak gerçekleştirin.)
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

80 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

You may also like