#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 29 Temmuz 2021 - 30 Temmuz 2021
19:00

Categories No Categories


Ücretli Ruhsal Saflaşma Şifası

Çalışma İçeriği

Lütfen tüm detayları sonuna kadar okuduktan sonra karar verin.

Bu çalışmanın enerji alanı iki alanda olacak.

İlk alan akaşadan deneyimlenmiş olan kaos programlarının arınmasının ilahi zamanı gelmiş enerjilerin arınması. Varoluşta artık Kaos Boyutunda varoluşta herhangi bir yaratılmış tarafından bir daha deneyimlenmeyecek tamamlanmış yaşamların enerjisi arındırılacak. Varoluş deneyimleri akaşaya bilgi ve enerji olarak kayıt oluyor. Birlik boyutuna her ruh tüm deneyimlerinin bilgisini taşıyor. AŞK boyutu enerjisi ile uyumsuz Kaos boyutu enerjilerinin taşınması ise yaratılmış için zorlayıcı olabiliyor. Bu çalışmada katılımcının ilahi zamanı gelmiş ve hak ettiği Kaos boyutu deneyimlerinin enerjisi arındırılacak.

İkinci alan bu yaşamdaki ruhsal olarak seçilmiş Kaos boyutu yaşam derslerinden tamamlananların enerjisinin arındırılması ve henüz tamamlanmamışlarda da eğer katılımcıya açılması gereken kolaylık kapıları varsa bu kapıların açılıp; o alanla ilgili uyumlanmaların yapılması. Dünyanın ve insanlığın frekansı yükseldiği için doğmadan önce yapılmış olan eski enerji programlarının frekanslarının yenilenmesinin kapısı insanlık olarak her bir insana açıldı. Bu çalışmada bu açılan kapılar katılımcılara uyumlanacak.

Çalışma alanı pozitif ve aydınlık olan daha önceden çalışmalar yaptığımız ruhsal varlıklar ve yeni çalışacağımız ruhsal varlıklarla çok katmanlı olacak.

Çalışma Şekli

29.07.2021 19:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapamıyorum.) Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk projesi olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir. Lütfen ödeme yapmadan önce enerjisel uyum için mesaj yoluyla onay alın.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

You may also like