#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 21 Eylül 2021 - 23 Eylül 2021
18:00 - 23:00

Categories No Categories


Ücretli Dolunay ve Ekinoks Şifası

Bu çalışmaya katılmanız gerektiğini hissediyorsanız; önce şu niyeti okuyun “Yargılama ve suçlama programlarımı şimdi durduruyorum. Bu dünya yaşamımda kendi sorumluluğumdan kaçındığım her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum. İlahi dürüstlük programı ile uyumsuz düşünce ve inançlarımı ilahi işlem için Yaratıcı’ya teslim ediyorum. İlahi hak edişimi idrak etmeyi seçiyorum.” Niyeti okuduktan sonra kendinize yeniden sorun bu çalışmaya katılmanızı gerçekten kalbiniz onaylıyor mu? Cevabı “evet” olanlar, açıklamayı okumaya devam edebilirler.

Dünyanın ve insanlığın şifalanması için güçlü şifa kapıları açılıyor. 21 Eylül 02:54’te gerçekleşecek dolunay ve 22 Eylül 22:20’deki sonbahar ekinoksu bu şifa sürecindeki önemli zaman damgaları. Bu zaman damgaları ile varoluştaki zamansal ve enerjisel şifa alanı daha aktif bir durumda. 

Bu çalışmada bu şifa alanlarının derinliği ile artık ilahi zamanı gelen her bir katılımcının akaşasında şifalanması gereken varoluş deneyimleri ilahi yasalara göre arındırılacak. Sadece dünyasal deneyimi kapsamadığı için çok boyutlu bir şifa alanı olacak. 3 gece 3 ayrı şifa alanı aktif olarak çalışma alanına akacak.

Kaydınızı yaptırdıktan sonra; hayatınız boyunca eleştirdiğiniz, yargıladığınız, dedikodusunu yaptığınız herkes için ho’oponopono ile ya da kullandığınız enerji yöntemleri ile arınmayı başlatın. Bunun sizden istenme nedeni evrendeki her şeyin ilahi planın parçası olduğunu fark edebilmek ve bireysel sorumluluğunuzu aldığınızı beyan etmeniz olmuş olacak. Örnek arınma niyeti “(Kişinin Adı Soyadı) özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum.”

Çalışma Şekli

21.09.2021 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

150 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.  

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

 

You may also like