#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 16 Nisan 2022 - 17 Nisan 2022
15:00 - 22:00

Categories No Categories


Ücretli Dolunay Şifası

Kayıt yaptırmadan önce lütfen tüm detayları dikkatlice okuyun.

Çalışma Başlangıcı: 16.04.22 15:00

Çalışma Son Kayıt: 16.04.22 14:30

Çalışma Bitişi: 17.04.22 22:00

Çalışma İçeriği

16 Nisan 21:55’te gerçekleşecek dolunayın astrolojik etkilerinin neler olduğunu bilmiyorum. Enerjisel olarak 2022 yılının merkez enerji değişim noktası olduğu mesajını aldım. Bu nedenle de bu çalışmada pozitif ya da aydınlık çok fazla ruhsal şifacı varlık tarafından destekleneceğiz.

Çalışmaya katılmanız gerektiğini kalben hissediyorsanız, aşağıdaki niyeti sık sık tekrarlayarak, farkında olmadığınız kendi illüzyonlarınızdan özgürleşerek şifa alanına dahil olursanız, şifa sizin için daha yumuşak ve yükseltici olur.

“Dolunay şifası ile ilgili kendi varoluş sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Farkında olarak ya da olmayarak var ettiğim tüm oyunları bitiriyorum, alanımda var olan illüzyonlardan özgür irademle özgürleşmeyi seçiyorum. Hakikatimle uyuşmayan benim tekamülümü zorlaştıran insanlık oyunlarından sağlık, mutluluk ve neşe ile özgürleşmeyi seçiyorum.”

Bu çalışmanın temel enerjisi dürüstlük ve adalet olacak. Kendi hayatınızı gerçek dürüstlük ve adaletle oluşturmayı düşünmüyorsanız, bu çalışmaya katılmak sizin hayrınıza olmaz. Alanınıza dahil olan enerji sizi dürüstlüğe ve adalete doğru ilerletecektir. Siz bu noktada direnç gösterirseniz hayatınızdaki temel dengeler egonuzun mutlu olmayacağı yeni bir denge alanına geçecektir.

Çalışma Şekli

16.04.2022 15:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer yapmanız gereken niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Gönderilen ses kaydını dinlemeniz ve eğer olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışmanın ana amacı sizin içsel rehberliğinize ulaşmanıza aracılık etmek. Bu nedenle sorularınızı önce kalbinize ya da aklınıza sorun; cevap alamazsanız gruba yazmanız sizin için daha geliştirici olacaktır.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar bu çalışmaya katılabilir.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır. Özel yazışma yapanlar benim özgür irade seçimimi önemsemediğini de göstermiş olacaktır. Bu da bizim yolculukta yolumuzun ayrılmasına neden olmuş olur.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

60 TL

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like