#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 17 Mart 2022 - 23 Mart 2022
20:00

Categories


Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla İlkbahar Ekinoksu Neşeyle Dönüşüm Programı

Çalışma Başlangıcı: 17.03.2022 20:00

Çalışma Son Kayıt: 17.03.2022 19:30

Çalışma Bitişi: 23.03.2022 20:00

Çalışma İçeriği

Gün dönümleri ve ekinokslar insanlığın frekansının ölçüldüğü zamanlar. Bu çalışmada bir çok enerjisel şifa alanın enerjisi kullanılacak.

İlkbahar ekinoksu öncesi olan 18 Mart’taki 10:17 saatinde meydana gelecek dolunay enerjisel düzeyde büyük bir şifa alanı barındırıyor.

18 Mart Türkiye Cumhuriyeti için büyük bir zaferin ve barışın enerjisini de taşıyor. Bu topraklarda doğanların ya da bu coğrafyada yaşayanların da ortak bir programı bulunuyor. Bu zafer enerjisini içsel aydınlığın ortaya çıkması için barış ve uzlaşı enerjisi ile şifalanacağı bir süreç.

Bu yıl ilkbahar ekinoksu 20 Mart 18:33’te gerçekleşecek içsel dengemiz ve frekansımızın yükselmesi için ön arınmalarla frekansın saflaşacağı bir enerjiyle şifalanacağız.

Her ay bizlere sunulan ayın 21. günündeki yükseliş şifası da bu şifa alanında olacak.

22 ve 23 Mart enerjileri daha çok bireysel döngülerin şifalandırılacağı ve 21 Haziran’a kadar olan süreçteki deneyimlerin dünya frekansına uyumlanıp, potansiyellerin sevgi enerjisi ile şifalandırılacağı bir sürecin enerjisel başlangıcı sağlanmış olacak.

7 gün boyunca her gün kendi hayatınızdaki bir spesifik konun şifalanmasına da niyet ederek; ana enerji programının altında bireysel şifa içinde şifa alanı açık olacak. Şifalanma sizin zihinsel isteklerinize göre değil; ruhunuzun sizin ruhsal planınızda programladığı ana program üzerinden olacaktır. Çalışmaya katılmayı kalben hissedenler 7 bireysel niyeti belirlemeden önce şu niyeti yaparak kendi varoluş gerçeğinize kalbinizi daha çok yaklaştırmış olursunuz. “Bu dünyaya gelmeden önce yaptığım ruhsal planımın hakikatini anlamamı engelleyen insanlık planından benim alanıma dahil olmuş beni dünyasal ve ruhsal olarak geliştirmeyecek alanımdan temizlenmesi gereken her şeyi Torus Mate Gökadası Varlıklarına teslim ediyorum.”

Çalışma Şekli

17.03.2022 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar bu çalışmaya katılabilir.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır. Özel yazışma yapanlar benim özgür irade seçimimi önemsemediğini de göstermiş olacaktır. Bu da bizim yolculukta yolumuzun ayrılmasına neden olmuş olur.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

110 TL (Katılım bedelinin %5’i sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like