#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 18 Kasım 2021 - 20 Kasım 2021
20:00 - 15:00

Categories


Ücretli Ay Tutulmasında AŞK Şifacılarıyla Yaşam Şifası

19 Kasım’da gerçekleşecek ay tutulmasının güçlü enerjileri ile yaşamınızda sevgi odağında olmayan deneyimlerin ilahi olarak çok boyutlu şifaya açılması çalışması. 
 
Enerjilerle uyumunuz ya da uyumsuzluğunuz hayatınızdaki var olan deneyimlerle somutlaşıp; görünür hale geliyor.  Yaşam içindeki zorlayıcı deneyimler de kişinin frekansının yükselmesini ya da dengede kalmasını zorlaştırabiliyor. Bu çalışmada hayatınızda artık dönüşmesini istediğiniz konulara odaklanarak varoluşunuzdaki sevgi olmayan yaşamların şifalanmasının alanı açılacak. Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi bu çalışmada da açılan şifa alanı kişiye Yaratıcı’nın izin verdiği kadar olacaktır.
 
Çalışma alanında açılan şifa alanı, kişinin yaşamı boyunca kişi kendi yaşam sorumluluğunu aldıkça aktif olacak bir alan. Açılan şifa alanında konunun tamamen şifalanması eğer uzun bir zamana yayılıyorsa; kişi kendi sorumluluğunu aldığında enerjiler çalışmaya devam edecek; sorumluluğundan vazgeçtiğinde şifa durağan bir şekilde kişinin varoluşunda olmaya devam edecek. Sorumluluk bu çalışmanın hareket enerjisi olmuş olacak. 
 
Grubun çalışma alanı ve kişinin niyetleri ile alan değişken olacaktır. Lütfen kaydınızı yaptırmadan önce hayatınızdaki değişmesini istediğiniz konuları çalışma süresince sizinle olacak temiz bir kağıda yazın. Listeniz tamamlandığında kaydınızı yaptırmak için iletişime geçin. Bu yazma işlemi ile kendi sorumluluğunuzu almış oluyorsunuz. Çalışma tamamlandıktan sonra; kağıda ne yapmanız gerektiğini hissediyorsanız onu yapabilirsiniz.

Çalışma Şekli

18.11.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

150 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk projesi olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

NOT: Yükseliş şifasına katılanlar da bu çalışmaya kayıt yaptırabilir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

You may also like