#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 6 Haziran 2022 - 7 Haziran 2022
18:00

Categories


Ücretli Serafim Melekleriyle Kaos Dönüşüm Çalışması

Çalışma Başlangıcı: 06.06.2022 18:00

Çalışmaya Son Kayıt: 06.06.2022 17:30

Çalışma Bitiş: 07.06.2022 18:00

Dünyada hem kaos boyutu hem de AŞK boyutu birlikte deneyimleniyor. Her iki boyutun deneyimleri kendine özgü yasalara tabi. Bu yasaları insan içsel düzeyde anlamlandıramadığında yaşam içinde dengede kalmakta zorlanabiliyor. Bu zorlanmanın nedeni hem insanın sahip olduğu kendi kaos boyutu deneyiminden hem de hayatında etkileşimde olduğu insanların kaos boyutu programlarından kaynaklanıyor.

Bu çalışmada;

İnsanın kendi yaşam planında olan kaos boyutu ve AŞK boyutu deneyim bilgilerinin DNAda bulunan kayıtlarını kendi içinde yorumlamasını engelleyen alanlar arındırılacak.

Katılımcının bitirdiği ya da dönüştürdüğü kaos boyutu deneyimlerinin kapanması gereken enerji ve alanların kapanışı gerçekleştirilecek.

Hayatı boyunca sosyal bir varlık olarak hayatını denge ile ilerletebilmesi için bilmesi gereken kaos boyutu ve AŞK boyutu yasalarının DNAda bulunan alanlarının hücresel hafızaya ve bilince aktarılması gerçekleştirilecek. Bu aktarım her an her bilginin bilinir olması anlamında olmasından ziyade kişi o yasa ile etkileşime girdiği anda bilgi aktif olması anlamında gerçekleşecektir.

Dünyasal ve evrensel sorumluluk alanında dengeleme gerçekleştirilecektir.

Çalışma Şekli

06.06.2022 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

80 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like