#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 3 Ekim 2021 - 4 Ekim 2021
18:00

Categories


Ücretli Serafim Melekleriyle Kaos Dönüşüm Çalışması

Dünyada hem kaos boyutu hem de AŞK boyutu birlikte deneyimleniyor. Her iki boyutun deneyimleri kendine özgü yasalara tabi. Bu yasaları insan içsel düzeyde anlamlandıramadığında yaşam içinde dengede kalmakta zorlanabiliyor. Bu zorlanmanın nedeni hem insanın sahip olduğu kendi kaos boyutu deneyiminden hem de hayatında etkileşimde olduğu insanların kaos boyutu programlarından kaynaklanıyor.

Bu çalışmada;

İnsanın kendi yaşam planında olan kaos boyutu ve AŞK boyutu deneyim bilgilerinin DNAda bulunan kayıtlarını kendi içinde yorumlamasını engelleyen alanlar arındırılacak.

Katılımcının bitirdiği ya da dönüştürdüğü kaos boyutu deneyimlerinin kapanması gereken enerji ve alanların kapanışı gerçekleştirilecek.

Hayatı boyunca sosyal bir varlık olarak hayatını denge ile ilerletebilmesi için bilmesi gereken kaos boyutu ve AŞK boyutu yasalarının DNAda bulunan alanlarının hücresel hafızaya ve bilince aktarılması gerçekleştirilecek. Bu aktarım her an her bilginin bilinir olması anlamında olmasından ziyade kişi o yasa ile etkileşime girdiği anda bilgi aktif olması anlamında gerçekleşecektir.

Dünyasal ve evrensel sorumluluk alanında dengeleme gerçekleştirilecektir.

Çalışma Şekli

03.10.2021 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. (Çalışma pazar günü olduğu için ödemeyi EFT yapanlar FAST ile işlem yapabilir.)
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

80 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.

You may also like