İçeriğe geç

Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Ruhsal DNA Şifası

#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 27 Haziran 2024 - 28 Haziran 2024
18:00 - 20:00

Categories No Categories


Ücretli Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Ruhsal DNA Şifası

Lütfen kayıt yaptırmadan önce tüm detayları dikkatlice okuyunuz.

Çalışma Başlangıcı: 27.06.24 18.00

Çalışmaya Son Kayıt: 27.06.24 17.30

Çalışma Bitiş: 28.06.24 20.00

Çalışma İçeriği

21 Haziran yaz gündönümü sonrası bireysel olarak her birimiz için değişen programlar oldu. Bu şifa alanında ilahi olarak şifalanmasını hak ettiğimiz kendi varoluş alanımızın şifalanması ve insanlık planından artık özgürleştiğimiz  deneyimlerin DNA kayıtları şifalandırılırken, ruhsal planımızda olan yaşam derslerimizden AŞK boyutunda deneyimini hak ettiğimiz deneyimler Torus Mate Gökadası Varlıkları tarafından AŞKa uyumlanacak.

Çalışma Şekli

27.06.2024 18.00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Kaydınızı almama ve siz ücreti yatırmanıza rağmen 18.15’e kadar sizi gruba eklemediysem lütfen 18.15’ten itibaren benimle iletişime geçin.

ÖNEMLİ NOT
  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir.
  • Şu an aldatma programı içinde deneyimi olmayan. (Evli ya da ilişkisi varken başka biri ile ilişkisi olmayan. Evli ya da ilişkisi olduğunu bildiği biri ile ilişkisi olmayan.)
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu meditasyonun enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz. Yedeklemeleri mail adresinize yaparsanız telefonunuza herhangi bir şey olduğunda verilere mailinizi silmediğiniz sürece ulaşabilirsiniz.

Ücret

190 TL (Katılım ücretinin %10’u benim tarafımdan sosyal sorumluluk amacıyla bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacaktır. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

İlk kez katılacaklara hatırlatma: Yasal bir zorunluluk yokken kendine doğduğunda verilmiş göbek adı dışında isim eklemesi ya da değişikliği yapanlarla enerjisel olarak çalışmam uygun olmadığı için böyle bir durumunuz varsa kayıt için iletişime lütfen geçmeyiniz.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.