#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 9 Eylül 2022 - 10 Eylül 2022
17:00 - 20:00

Categories


Ücretli Uzaktan Aşk Melekleriyle AŞKın Neşesi Şifası

Çalışma Başlangıcı: 09.09.22 17:00

Çalışmaya Son Kayıt: 09.09.22 16:30

Çalışma Bitiş: 10.09.22 22:00

9.9 Enerji Kapısından ve Dolunaydan gelen şifa alanını AŞKın neşesi ile bütünlüyoruz.
AŞK var oluşun en saf hali. İnsan bilinçaltı kaydında bulunan inançlar veya karmik blokajlar sapmalara neden oluyor. Var olan illüzyon perdeleri AŞKın özünü görmekten ve yaşamaktan bizleri alıkoyuyor.
 
Bu çalışma ile ruhsal olarak yaşama potansiyelimiz en yüksek aşkın frekansına yükselmemize engel olan inançlar ve blokajlar şifalanacak.
 
 • Karmik olarak ya da bu yaşamda var olan büyüsel alanlar arındırılacak
 • Aşkın en saf tanımı kişiye yüklenecek
 • Seks, cinsellik ve kozmik orgazm ile ilgili blokajlar dönüştürülecek
 • Aşk acısına olan bağımlılık ve aşk acısından beslenme inancı dönüşecek
 • Aşk ile ilgili olduğu söylenilen illüzyon duygulardan özgürleşilecek
 • Geçmiş yaşamda ya da bu yaşamda yaşanmış aşk ve ilişkilerin şifalanması gereken bağları şifalanacak
 • Sevgiye ve sevilmeye bağımlılık şifalanacak
 • Bitmesi gereken ancak ruhsal olarak bitmemiş devam eden evlilikler için ruhsal boşanma gerçekleştirilecek
 • AŞK illüzyonundan özgürleşilecek
 • Aşk yaşamaya engel olan bu yaşam ya da geçmiş yaşamda verilen sözler ve anlaşmalar temizlenecek
 • Kendinize ve Allah’a aşık olamama ile ilgili ruhsal plana hizmet etmeyen alanlar temizlenecek
 • Bitmiş olan, ölmüş olan aşk enerjisi temizlenecek
 
“Bizler AŞK Melekleriyiz
İnsanın en hızlı yükseliş aracı olan AŞK ile aranızda var olan engelleri siz güzel kalplerin alanından sizin direncinize ve hızınıza bağlı olarak arındıracağız. AŞK ile ilgili katman katman inançlarınız ve oluşturduğunuz engelleriniz var.
 
Bu çalışmayı girdiğimiz alanda hiç bir tortu kalmadan temizlenmesi ile size çalışmada kanallık yapacak Yasemin Derya Metin’e açtırılmıştır. Dünyanızın ve insanlığın frekansında meydana gelen frekans artışı AŞKın frekansının da temizlenmesini gerektirmekte. Sizlerin kalbine uzun zamandan acıdan özgürleşmenizi fısıldadık. Ancak çoğunuza sesimizi duyuramadık. Sesimizi duyuramadığımız için bu çalışmanın gerçekleşmesi için bağlantıya geçtik.
 
Bu çalışmayı kaç kere almanız gerektiğini düşünüyorsanız o kadar almanız sizin için uygundur. Tek çalışma yeterli olacak ruhlar da var bu alanda bir kaç çalışma alması gereken ruhlarda var. Yapılan işleme tam olarak inanırsanız bu çalışmanın frekansı yaşamınızı şifalandırabilir. Bizi ya da kendinizi test etmek için yapacağınız çalışmadan verim alamazsınız. AŞK inanç temelinde olan bir haldir. Kanıt arama arzusu sizi aşktan uzak tutar. Biz enerjinin çalışma prensibini sizlere iletiyoruz. Seçim sizlere ait.
 
Sevgimiz ve enerjimiz AŞKın NEŞEsini alıp kabul edenlerin yanında
 
Neşenin AŞKı doğdu”

Çalışma Şekli

09.09.2022 17:00’da açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer olursa gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken daha derin çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışmaya Kimler Katılabilir

 • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmiş ya da seçme potansiyelinde olanlar.
 • Ruhsal planının sorumluluğunu farkında olmasalar da içsel düzeyde yüzde yüz alma disiplininde olanlar.
 • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler. (Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.) 
 • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler.
 • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatırmış olanlar. 

ÖNEMLİ NOT

 • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
 • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

120 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir. Hesap bilgisi olmayanlar, cep telefonuma da gönderim yapabilir.

Lütfen 9 Eylül 2022 16:30 sonrası kayıt için iletişime geçmeyiniz.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like