#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 1 Şubat 2022 - 2 Şubat 2022
18:00 - 23:00

Categories


Ücretli Uzaktan Serafim Melekleriyle Düalite Dengesi Çalışması

Çalışma Başlangıcı: 01.02.2022 18:00

Çalışmaya Son Kayıt: 01.02.2022 17:30

Çalışma Bitiş: 02.02.2022 23:00

Dünyada var olan düalite öğretileri 2020 yılı itibariyle insanlık planında değişmeye başladı. Bu değişimin ilk enerjisi 2.2 enerji kapısı ile yaşamımıza dahil oldu. Bu süreçle birlikte 2020 her birimize farklı farklı deneyimler sundu. 

2022 yılı içinde bol bol düaliteyi içselleştirmek için deneyimler yaşayacağız. Hem yeniayın hem de 2.2 enerji kapısının enerjisi ile güçlenecek bir çalışma alanı.

Artık insanlık olarak kendi kendimize öğreti oluşturduğumuz bilgilerle evrensel gerçekliğin birbiriyle uyumsuz olduğu alanlar daha fazla görünür olacak. Bu alanda ilahi gerçek bilgiyi algılayıp, yaşamımıza daha kolay adapte edebilmek adına bu çalışmada;

  • Serafim Meleklerinin güçlü enerjileri ile uyumlanacağız
  • Alanımızdaki evrensel gerçeklikteki bilgilerle uyumsuz bilgilerin arındırılacak
  • Serafim Meleklerinin yaşamımız boyunca rehberliğini nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz
  • Varoluşumuzdaki bu çalışma alanı ile bağlantılı tüm yaşamlarımız şifalandırılacak
  • Her çalışma grup katılımcılarının enerjisi ile değişken bir şifa alanı barındırıyor.

 

Çalışma Şekli

01.02.2022 18:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve çalışma süresince yapılacak niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer başka bir niyet olursa gönderilen niyeti yapmanız yeterli.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma bitiş mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

120 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like