#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 19 Haziran 2022
21:00 - 23:00

Categories


Ücretsiz Hayatı Ruhsallıkla Yaşamak Zoom Etkinliği

Tarih: 19 Haziran 21:00

Süre: 40 dakika (Devam eden bir kaç oturum)

2018 yılından beri yapmış olduğum canlı yayınlarda aktardığım bilgilerin gelen yorumlardan tam olarak hayata uyarlanamadığını fark ediyorum. Tek yönlü anlatım yerine biraz daha karşılıklı örneklerle yapacağımız bir yayın olacak. Hem benim anlatacaklarım hem de sizlerin soruları ile yayın şekillenecek.

Zoom canlı yayının kaydını alacağım ve bunu herkese açık olarak Youtube kanalıma yükleyeceğim. Onun için yayında soracağınız sorular genele açık olacak bu doğrultuda paylaşım yapılması gerektiğini hatırlatıyorum. Kameranızı açmadan sadece sesle ya da yazılı olarak da katılabilirsiniz. Konuşarak katılacaklar lütfen anlatacaklarınızı seri bir şekilde anlatın. Yavaş konuşmayı dinlemek beni çok yoruyor ve andan kopuyorum. Bu sebepten dolayı yayınlarımı tek yönlü yapıyordum. Tekamülümüzde yavaşladığımız için bu etkinliği açıyorum.

İkinci bir konumuz Zoom’da yapacağımız etkinlik alanına kimsenin enerjisel çöp bırakmasına izin vermiyorum. Bu nedenle hayatınızdaki birilerini şikayet etmek istiyorsanız, sizi bu yayına katılımcı olarak beklemiyorum. Sadece deneyimini aktarırken haklı haksız aramadan şifalandırmak isteyenleri bekliyorum.

Katılım Öncesi Niyet

“Allah’ın koruması her an benimle olsun. Yasemin Derya Metin aracılığıyla açılan hayatı ruhsallıkla yaşamak şifa alanından ilahi olarak hak ettiğim Işık bilgisi şifasına kendimi açıyorum. Yayın esnasında alanımda çözülen Dünya frekansı ile uyumsuz programları alanda bulunan pozitif varlıkların varoluşumdan arındırıp ilahi işlem için almasına izin veriyorum. Yayın tamamlandığında ilahi şifa tüm benlerimi ve benliklerimi dengeleyip beni beden frekansıma uygun olarak anda şifalandırsın. Yayına katılan ya da daha sonra izleyecek olan her insanla benim, kan bağım veya soy bağım olan aile bireylerimle olan bir karma varsa kendi sorumlu olduğum alanları da Yaratıcı’nın uygun gördüğü sağlıklı, huzurlu, bolluk ve bereket içindeki şifaya teslim ediyorum.”

Yayın öncesi Hayatı Ruhsallıkla Birlikte Yaşamak Youtube kanalındaki videoları izlemeniz zaman kaybı ile aynı konuları konuşmamızı ortadan kaldırmış olur. Kanala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Zoom Katılım Linki:

Yasemin Derya Metin sizi planlanmış Zoom toplantısına davet ediyor.

Konu: Ücretsiz Hayatı Ruhsallıkla Yaşamak Zoom Etkinliği
Saat: 19 Haz 2022 09:00 ÖS İstanbul

Zoom Toplantısına Katılın
https://us04web.zoom.us/j/78306387421?pwd=_MFQTu9aIQcoFWADzzDOHDFrAX5P0Z.1

Toplantı Kimliği: 783 0638 7421
Parola: dA8ZL9

You may also like